Portali aLbdigital.net
Përshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh për tju Kujtuar se ju mund të Identifikoheni që të merrni pjese në

diskutimet dhe Temat e shumta të Forumit tone.

...Në qofte se ende nuk keni një Llogari personale në Forum, mund ta hapni nje të tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ështe falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Teknologjia Dhe Interneti «« » Phone Box & SMS » 23 web faqe per me dergu Free SMS!

23 web faqe per me dergu Free SMS!

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal 23 web faqe per me dergu Free SMS! prej Sun May 27 2007, 13:46

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
1. www.startino.de - duhet te regjistroheni ( 1 sms ne dite)
2. www.zuerichbynight.ch - duhet te regjistroheni (3 sms ne dite)
3. www.locomoby.com - duhet te regjistroheni (5 sms ne dite, nuk punon ne vala 900, regjistrimi me numra tjere mund te behet)
4. http://www.doah.de/freemail/ - duhet te regjistroheni (me nje regjistrim 5 sms falas, mund te regjistroheni disa here me e-mail adresa te ndryshme)
5. www.talk4all.de - pa u regjistruar mund te dergoni 2 sms ne dite prej ores 10 - 22
6. www.alleskostenlos.ch - pa u regjistruar mund te dergoni 3 sms ne dite prej ores 10 - 22
7. www.neversquare.com - me regjistrim fitoni 50 kredi, cdo jave ju shtohen kredi vetvetiu, mund te dergoni, sms, mms, wallpapers, etj., nuk punon ne vala 900
8. www.messageplanet.com - pa u regjistruar mund te dergoni sms ne disa vende te botes
9. www.msxstudios.de - duhet te regjistroheni, pasi te regjistroheni kliko ne sms e me pastaj ne 2 banera te kesaj faqe dhe do t'ju hapet rubrika per te derguar sms, mund te dergoni 1 sms cdo nje ore.
10. www.flirt-to-date.de - duhet te regjistroheni,
11. http://sms.pronome.de/ - duhet te regjistroheni, 1 sms ne dite
12. www.teamspace.com, - me nje regjistrim 5 sms falas, mund te regjistroheni disa here.
13. www.djrichy.ch, - duhet te regjistroheni, 1 sms ne dite
14. www.sms.search.ch, - duhet te regjistroheni, 1 sms ne dite
15. www.smscheabit.com/free/ - pa u regjistruar mund te dergoni sms ne disa vende te botes.
16. www.interspot.com - duhet te regjistroheni, mund te dergoni sms pa kufi, e meta e kesaj webfaqe eshte se ndonjehere nuk dergon sms mirepo ndonjehere eshte shume e shpejte.
17. www.lerntippsammlung.de - duhet te regjistroheni dhe do te fitoni kredi, pastaj me referime mund te fitoni ende sms falas.
18. www.yesmms.com - duhet te regjistroheni 500 sms ne muaj, mirepo punon vetem per disa shtete.
19. http://www.forenrat.de/freemail/index.php, - duhet te regjistroheni (me nje regjistrim 5 sms falas, mund te regjistroheni disa here me e-mail adresa te ndryshme)
20. www.sooms.de - duhet te regjistroheni, 1 sms ne dite
21. www.cellebrum.com, - duhet te regjistroheni dhe fitoni 50 kredi, mund te fitoni ende kredi me referime.
22. www.esms.net - me nje regjistrim fitoni 10 sms, mund te regjistroheni disa here me e-mail adresa tjera.
23. www.chasecount.ch - pa u regjistruar mund te dergoni 1 sms ne dite, ka te kufizuar kontigjentin e sms-ave ne dite ne 50


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi