Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Teknologjia Dhe Interneti «« » Phone Box & SMS » Dergoni sms falas ne Kosove etj!

Dergoni sms falas ne Kosove etj!

Posto temė tė re  Pėrgjigju temės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Dergoni sms falas ne Kosove etj! prej Mon May 28 2007, 20:48

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
tung ktu mund te dergoni sms falas ne kosov, gjermani, zvicerr shqiperia itali etj....
qe linku ketu mundeni me downladu...

http://www.speedyshare.com/791671365.html

Ishalla ju ban juve krejtve, mu po me ban 100 %
me instalu besoj po dini krejt, qe si mundeni me u regjistru, shikoni fotot.
Regjistrimi tek: VoipCheapCom

Tani te vjen kjo ne E-Mail, Pasvosri dhe Emri/ Unsername:

Si te Dergoj SMS.


falenderohet per kete guide albinet-ks.com

dhe nje tjeter

Pershendetje per te gjith se parii Kerkoj falje nga aj antar qe e ka qit naj tutoral per me dergu sms nga www.xemail.de ama une se pash kerkun ket tutoral e vendosa me qit prap ne forum pasi ni her e kan fshi.. keshty qee ban 100% me dergu sms ne gjith boten ..ama mos harroni vetem 10 sms nga ni user. keshty qe ju ekini te drejten me hap usera sa donii...

Si te regjistroheni per me hap usera shikoni fotot ne vazhdim

[IMG]
[IMG]


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temė tė re  Pėrgjigju temės

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi