Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Teknologjia Dhe Interneti «« » Phone Box & SMS » 100 minuta FREE me fol me Gjermani

100 minuta FREE me fol me Gjermani

Posto temė tė re  Pėrgjigju temės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal 100 minuta FREE me fol me Gjermani prej Thu May 31 2007, 06:48

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
Me kete program mund te folni 100 minuta free (falas) me
gjermani, mbasi qe kalojn 100 minuta vetem e thirr prap dhe flet edhe 100 minuta tjer me ta


Shkarko ketu programmin

-->>ftp://ftp.freenet.de/pub/software/iphonesetup.exe


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit

2Normal Re: 100 minuta FREE me fol me Gjermani prej Thu May 31 2007, 06:51

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
Ni PROG tjeter me Fol ne tele.. Per Gjdo Account i KEni 2 Min Falas.. i Mir osht.. e Kom Provu Vet... Besoj Qe ju Kryn Pun edhe kyhttp://wengofiles.wengo.fr/wengophone/WengoSetup-0.99.exe


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temė tė re  Pėrgjigju temės

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi