Portali aLbdigital.net
Përshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh për tju Kujtuar se ju mund të Identifikoheni që të merrni pjese në

diskutimet dhe Temat e shumta të Forumit tone.

...Në qofte se ende nuk keni një Llogari personale në Forum, mund ta hapni nje të tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ështe falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Më Pran Njëri-Tjetrit «« » Ndihmoni Njeri-Tjetrin » Ndimeeeeeeeee ...

Ndimeeeeeeeee ...

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Ndimeeeeeeeee ... prej Thu May 31 2007, 09:33

EJ un doja nje ndim. kam nje web si ky por jo jo kaq te mrekullueshem sa ky . edhe doja qe kur te regjistrohet nje person te dali te gjitha qe te vesh pass edhe sa vjec je edhe te tjera sic e keni ju . kurse ke website im eshte qe te vesh vetem pass edhe email un du qe te jet kur te regjistrouesh te dali te vesh pass email edhe sa vjec je aty nuk del ca ti boj mos duhet me i lujt noi gjo me ndimoni dot plssssssss ??????

Shiko profilin e anëtarit http://www.magifonia.com

2Normal Re: Ndimeeeeeeeee ... prej Thu May 31 2007, 09:52

Tini

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
Pershendetje magifonia123 - Duhet te Shkosh tek Administrim i Përgjithshëm pastaj Konfigurimi dhe aty i ke Vetitë e përgjithshme të forumit(site) aty pra mundesh te besh ndryshimet e forumit


.


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anëtarit http://www.albdigital.net.ms

3Normal Re: Ndimeeeeeeeee ... prej Thu May 31 2007, 10:00

faleminderit shume Smile

Shiko profilin e anëtarit http://www.magifonia.com

4Normal Re: Ndimeeeeeeeee ... prej Thu May 31 2007, 10:03

Tini . Me Falni un shkova aty por nuk po e gjej ate gje qe mund te ndryshoje kete qe kerkova ndihme ?!?!

Shiko profilin e anëtarit http://www.magifonia.com

5Normal Re: Ndimeeeeeeeee ... prej Sat Nov 03 2007, 10:15

Ma-Origa

avatar
Vizitor
magifonia aty e ke se edhe un e kam nje forum keshtu aty i ke ku te tha Tini!

6Normal Re: Ndimeeeeeeeee ... prej Fri Jan 11 2008, 21:35

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
magifonia ndihmen qe kerkuat e moret tani kjo teme mbyllet ketu!!


Forumi aLbdigital
Jeta është e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anëtarit http://www.malesia.org

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi