Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Teknologjia Dhe Interneti «« » Informatikė & Internet » Web Krijuesit...

Web Krijuesit...

Posto temė tė re  Pėrgjigju temės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Web Krijuesit... prej Thu Jun 14 2007, 05:50

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
Web Krijuesit...

* W3C Consortium
(html standardet)
http://www.w3.org/
* PageTutor.Com
(studioje html-n)
http://www.pagetutor.com/pagetutor/
* Web Reference.Com
(studioje html-n)
http://webreference.com/
* Page Resource.Com
(studioje html-n)
http://www.pageresource.com/html/index6.htm
* W3Schools.Com
(studioje html-n)
http://www.w3schools.com/default.asp
* MS Web Workshop
(html-dhtml-css)
http://msdn.microsoft.com/workshop/author/toc.htm
* IE Developer
http://msdn.microsoft.com/ie/default.asp
* Netscape Developer
http://developer.netscape.com/
* Webtv Developer
http://developer.webtv.net/
* Html Tag List
http://utopia.knoware.nl/users/schluter/doc/tags/
* Encyclopedia Of Html
http://www.mountaindragon.com/html/index.htm
* Solutionscripts.Com
http://solutionscripts.com/


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temė tė re  Pėrgjigju temės

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi