Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Teknologjia Dhe Interneti «« » Phone Box & SMS » Dergo SMS Falas edhe Ne vala 900 Funksionon 100 %

Dergo SMS Falas edhe Ne vala 900 Funksionon 100 %

Posto temė tė re  Pėrgjigju temės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
Regjistrohu dhe dergo SmS .....
Regjistroni, te vjen code with IP edhe dergo sms:http://www.textissms.com/signup.htmlJa nje Faqe ku mund te dergoni sms

www.3jam.com regjistrohuni me nr tuajin e pastaj qdo nr qe e regjistron aty mundesh me i dergu sms suksese provone se ju ben me von do e bej me foto se si me u regjistru e me dergu sms nese smundem une le ta ben dikush e pastaj e qet ktu ... per shkak se jam shume i ngarkuar ne kete kohe me vendosjen e muzikave ne kohamp3.com ...

Suksese provoni se funksionon 100 % me reklama pak po ska lidhje mbase ben

.


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temė tė re  Pėrgjigju temės

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi