Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Teknologjia Dhe Interneti «« » Phone Box & SMS » Disa Web Site Per Me Dergu SMS Free

Disa Web Site Per Me Dergu SMS Free

Posto temė tė re  Pėrgjigju temės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Disa Web Site Per Me Dergu SMS Free prej Fri Jun 15 2007, 06:33

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
www.apollo-basic.com kerkon regjistrim me email dhe numer telefoni dhe dergon 10 sms free me nej regjistrim...


http://www.smslook.de/ 5 free sms me njė regjistrim


www.simsor.de 5 sms free me njė regjistrim


http://www.xnite.eu/ 10 sms me nje regjistrim...www.smsjunky.de 2 free sms ne dite me regjistrim.....


www.c4sms.com .. www.e2txt.com per te derguar sms free ne shqiperi me regjistrim.


http://free-sms.alleskostenlos.ch/ nje free sms ne cdo ore pa regjistrim...www.nanoware-sms.de klikoni tek live test kur te hapet faqja dhe ka 10 sms ne dite per cdo ip.


http://www.doah.de/freemail/ duhet te regjistroheni (me njė regjistrim 5 sms falas, mund te regjistroheni disa herė me e-mail adresa tė ndryshme)


www.DerHandymeister .com 5 free sms me njė regjistrim ne gjuhėn gjermane


http://www.maurermanagement.ch/sms 10 free sms me njė regjistrim


www.bulksms.com 10 sms me njė regjistrim ėshtė si puna e klikatellwww.smsjunky.de me regjistrim (2 sms ne ditė)http://www.mymobileworld.de/frei_sms.html free sms ne te gjithė botėn me regjistrim


www.simsor.de 5 sms free me njė regjistrim


http://www.smslook.de/ 5 free sms me njė regjistrim


www.rusch-hour.com 20 sms me nje regjistrim ne gjuhen gjermane.


www.pocoloco.de 10 sms free ne ditė nga ēdo ipwww.weltweite-sms.de 20 sms me nje regjistrim.www.xemail.de 10 sms me nje regjistrim ne gjuhen gjermane.www.smsrausch.de free sms me regjistrimwww.postmail.ch

www.ecall.ch

www.cellebrum.com

www.m1.be

www.freetext.com

www.hispeed.ch

www.your-sms-free.com

www.textagroup.com

www.poweredsms.com

www.free--sms.com

www.aussiesms.com.au

www.simsen-gratis.com

www.web-smsbot.de

www.smswarehouse.com

www.sms-top.de

www.sms-freeway.de

www.1986.ch

www.handysmile24.de

www.veranstaltungen2000.de

www.kontaktzone.ch

www.sms-platform.de

www.navisso.com

www.nettopic.nl


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit

2Normal Re: Disa Web Site Per Me Dergu SMS Free prej Fri Jun 15 2007, 06:35

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
Nga ky web mund te qoni Sms vetem per ne Angli
http://www.cbfsms.com/

Nga kjo web faqe mund ti dergoni 10 sms-sa me nje regjistrim
http://www.smsdistrict.nl/

www.swissmail.org qitu munesh me qu sms-a dalja osht me 00 e jo me plus + e as me 99

www.sms-klick.de pa regjistrim 2 ne dite

http://www.bubbletext.com/

www.tryfoneshare.com Me regjistrim 50 sms ne muaj por vetem anetareve te cilet jane te regjistruar ne kete webfaqe..Muni te ftoni shokte e juaj sa me shum qe ftoni aq me shum pike keni

ja ni web shum i mir nuk duhet me regjistru ketu vetem numrin te telefonit e jep dhe kurqa tjeter http://albachat.bravehost.com/smsf.html

http://www.levios.de/sms.html S'duhet regjistruar

http://www.virtualpost.ch/

http://www.60sms.de/index.php

http://www.torzentrum.de/torzentrum/open676.asp

http://www.sms-gift.com/

http://www.sms77.de/sms.html?type=free_sms

http://www.sceneyou.com/

http://www.kmuswiss.ch/index.php?id=sms

http://www.pimpmysms.com/in.php?id=bujar30


www.mysound-radio.com


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit

3Normal Re: Disa Web Site Per Me Dergu SMS Free prej Fri Jun 15 2007, 06:36

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
Duhet me e pas telefonin me veti edhe per me u regjistru aty i keni 10 sms falas


nese keni nr 044 atehere shteti eshte Monaco
nese keni 063 shteti Serbia and Montenegro

pasi qe te regjistroheni ju vjen nje sms ne tel ku osht nje kod qe sherben per me e aktivizu account

i keni 10 sms me i qu ne krejt boten

link
Se pari duhet me kliku Regjister For Free dhe tani i jep te dhenat
Kodi HTML:
http://www.communicator.clickatell.com/
Ja edhe njė webfaqe tjetėr shumė e mirė nga e cila mund te dergoni sms kudo ne botė
http://www.pimpmysms.com/in.php?id=bujar30

.qoni SMS prej kesaj addresse un e testova edhe me erdh sa zgjat nuk di veq shkoni +377 per VALA 900
http://lebsms.c.la/

Shum te mira
http://www.smsdaily.nl/index.php?p=r...n&ref=hxzazmhf
http://www.hotfreesms.com/


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit

4Normal Re: Disa Web Site Per Me Dergu SMS Free prej Wed Jul 04 2007, 08:39

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
internet-sms.com
160
25.06.07 19:13:17

send4free.de
160
25.06.07 19:13:01

spielkorb.de
160
25.06.07 19:13:18

esmsr.com
160
25.06.07 19:13:21

just-sms.eu
160
25.06.07 19:13:02

deutschland-sms.de
140
25.06.07 19:13:02

bon-sms.de
160
25.06.07 19:13:02

world-of-smilies.com
160
25.06.07 19:13:08

olihaas.com
160
25.06.07 19:13:03

SMS-Mandy.de
160
25.06.07 19:13:08

sms-schleuder.de
160
25.06.07 19:13:08

maxzahlt.de
140
25.06.07 19:13:05

prepaido.de
140
25.06.07 19:13:06

handygalaxy.com
160
25.06.07 19:13:06

1way2sms.de
160
25.06.07 19:13:06

mymobileworld.de
160
25.06.07 19:13:06

smsort.de
160
25.06.07 19:13:06

sms-drache.de
140
25.06.07 19:13:07

unlimited-sms.de
160
25.06.07 19:13:08

mobilegott.de
160
25.06.07 19:13:08

sms96.de
160
25.06.07 19:13:08

smshotspot.de
160


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit

Sponsored content


Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temė tė re  Pėrgjigju temės

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi