Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Teknologjia Dhe Interneti «« » Informatikė & Internet » Si te instalojm Gjuhen Shqipe ne forum phpBB

Si te instalojm Gjuhen Shqipe ne forum phpBB

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Si te instalojm Gjuhen Shqipe ne forum phpBB prej Tue Jun 19 2007, 08:59

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
(Si te instalojm Gjuhen Shqipe ne forum phpBB)

Se pari shkojm web-sitin tend ku e ke futur forumin shkon te dosja /Forum/ a qysh e ke dhe te folderi language
e mer ketu http://www.phpbb.com/downloads.php language albanian e ke aty edhe e kur ta download e nxjerr pre
zipit folderin albanian dhe fut ne ftp tendin te folderi laguages ku e ceka edhe me par edhe pastoj shko hyn ne
forum ne control panel te forumit tend shko configuration edhe aty posht e len gjuhen albanian edhe kliko sumbit
dhe kryhet edhe duhet te shkosh edhe te profili yt shko te profil edhe aty posht e len gjuhen shqipe qe kur te
hin antart mjau qit forumin ne shqip Shpresoj se keni kuptuar..

.


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit

Ma-Origa

avatar
Vizitor
flm DiGiTaL

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi