Portali aLbdigital.net
Përshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh për tju Kujtuar se ju mund të Identifikoheni që të merrni pjese në

diskutimet dhe Temat e shumta të Forumit tone.

...Në qofte se ende nuk keni një Llogari personale në Forum, mund ta hapni nje të tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ështe falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Teknologjia Dhe Interneti «« » Phone Box & SMS » Dergo cdo dite nga 10 SMS Falas

Dergo cdo dite nga 10 SMS Falas

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Dergo cdo dite nga 10 SMS Falas prej Sun Jun 24 2007, 03:49

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
Me kete program ju duhet te regjistroheni me Nr tuaj dhe pastaj te logirateni me PIN dhe mund te dergoni cdo dite nga 10 SMS nese posedoni me shume se nje numer ateher mund te regjistroheni me Nr tjeter dhe mund te dergoni +10 SMS tjer ne dite, personit qe i dergoni iu del Nr i juaj, punon 100% dhe mund te beni Log Out qe smund te kyqet askush pa e ditur PINin qe ju e jepni sipas deshires.

DOWNLOAD PROGRAMIN http://www.speedyshare.com/778671495.html

by-DiGitaL :)

>>

Foto 2 >>>Foto 3 >>>Foto 4 >>>


Foto 5 >>>


Foto 6 >>>


Foto 7 >>>


Foto 8 >>>


Foto 9 >>>


Foto 10 >>>


Foto 11 >>>


Footo 12 >>>


Foto 13 >>>


Foto 14 >>>


Foto 15 >>>


Foto 16 >>>


Foto 17 >>>


Foto 18 >>>


Foto 19 >>>


Emri i Programit: CALLWAVE FREE SMS
Madhesia: 10.7 MB (11,239,160 bytes)
Punon: ne te gjitha Win XP

NDALOHET KEQPERDORIMI APO EDITIMI I TUTORIALIT
Falenderoi 1o1iX per tutorialin

Ketu e keni listen e Shteteve me Hymje se ku mund te dergoni SMS nga ky program:

SHTETI HYMJA E SHTETIT
Afghanistan 93

Albania 355

Algeria 213

Andorra 376

Angola 244

Anguilla 1264

Argentina 54

Armenia 374

Aruba 297

Australia 61

Austria 43

Azerbaijan 994

Bahrain 973

Bangladesh 880

Barbados 1

Belize 501

Benin 229

Bermuda 1441

Bolivia 591

Bosnia-Herzegovina 387

Botswana 267

Brazil 55

Brunei 673

Bulgaria 359

Burkina Faso 226

Burundi 257

Cambodia 855

Cameroon 237

Canada 1

Cape Verde 238

Cayman Islands 1345

Central African Republic 236

Chad 235

Chile 56

China 86

Colombia 57

Congo 242

Congo, Democratic Republic 243

Croatia 385 Tele2

Cuba 53

Cyprus 357 Areeba

Czech Republic 420

Denmark 45

Dominica 1767

Dominican Republic 1809

Ecuador 593

Egypt 20

El Salvador 503

Equatorial Guinea 240

Estonia 372

Ethiopia 251

Faroe Islands 298

Fiji 679

Finland 358

France 33

French Guiana 594

French Polynesia 689

Gabon 241

Gambia 220

Germany 49

Ghana 233

Gibraltar 350

Greece 30

Greenland 299

Grenada 1473

Guadeloupe 590

Guernsey 44

Guyana 592

HongKong 852

Hungary 36

Iceland 354

India 91

Indonesia 62

Iran 98

Iraq 964

Ireland 353

Israel 972

Italy 39

Ivory Coast 225

Jamaica 1876

Japan 81

Jersey 44

Jordan 962

Kenya 254

Korea (South) 82

Kuwait 965

Kyrgyzstan 996

Lao 856

Latvia 371

Lebanon 961

Lesotho 266

Libya 218

Liechtenstein 423

Lithuania 370

Luxembourg 352

Macau 853

Macedonia 389

Madagascar 261

Malawi 265

Malaysia 60

Maldives 960

Malta 356

Martinique 596

Mauritania 222

Mauritius 230

Mexico 52

Monaco (Kosovo) 377

Mongolia 976

Morocco 212

Mozambique 258

Namibia 264

Nepal 977

Netherlands Antilles 599

New Caledonia 687

New Zealand 64

Nicaragua 505

Niger 227

Nigeria 234

Norway 47

Oman 968

Pakistan 92

Palestine 9725

Panama 507

Paraguay 595

Peru 51

Philippines 63

Poland 48

Portugal 351

Puerto Rico 1787

Qatar 974

Reunion 262

Romania 40

Rwanda 250

Samoa 1

Satellite-Thuraya 882

Saudi Arabia 966

Senegal 221

Serbia & Montenegro 381

Seychelles 248

Sierra Leone 232

Singapore 65

Slovakia 421

Slovenia 386

South Africa 27

Spain 34

Sri Lanka 94

St Vincent 1784

St. Kitts And Nevis 1869

St. Lucia 1758

Sudan 249

Swaziland 268

Sweden 46

Switzerland 41

Syria 963

Taiwan 886

Tajikistan 992

Tanzania 255

Thailand 66

Togo 228

Tunisia 216

Turkey 90

Turkmenistan 993

Turks and Caicos Islands 1649

Uganda 256

UK 44

United Arab Emirates 971

Uruguay 598

USA 1

Vatican City State 39

Venezuela 58

Yemen 967

Zambia 260


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anëtarit

2Normal Re: Dergo cdo dite nga 10 SMS Falas prej Thu Jul 05 2007, 08:34

Dj PiRoMaN

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Shum fort
flm man
vetem vazhdo Smile

Shiko profilin e anëtarit

3Normal Re: Dergo cdo dite nga 10 SMS Falas prej Fri Sep 14 2007, 03:13

HackerI


Antar/e
Antar/e
po kjo me ket flamur kosoven perfaqson ?
ne duket shum bit.... hiqeni me mire
me duket sikur kosova apo shqiperia perfaqesohet nga nej si kjo

Shiko profilin e anëtarit

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi