Portali aLbdigital.net
Përshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh për tju Kujtuar se ju mund të Identifikoheni që të merrni pjese në

diskutimet dhe Temat e shumta të Forumit tone.

...Në qofte se ende nuk keni një Llogari personale në Forum, mund ta hapni nje të tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ështe falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Teknologjia Dhe Interneti «« » Informatikë & Internet » Krijo Account (Email) Te ndryshme!

Krijo Account (Email) Te ndryshme!

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Krijo Account (Email) Te ndryshme! prej Thu Jul 05 2007, 05:45

Tini

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
Ju njoftoj nese deri me tani ndoshta se keni ditur se ne www.mail.com mund te hapni account te ketyre llojeve:

@mail.com
@email.com
@iname.com
@cheerful.com
@consultant.com
@europe.com
@mindless.com
@earthling.net
@myself.com
@post.com
@techie.com
@usa.com
@writeme.com
@alumnidirector.com
@minister.com
@priest.com
@saintly.com

Hobby
@artlover.com
@bikerider.com
@catlover.com
@comic.com
@cutey.com
@doglover.com
@gardener.com
@musician.org

Internet
@email.com
@mail.com
@writeme.com

Jobs A-M
@accountant.com
@adexec.com
@allergist.com
@alumnidirector.com
@archaeologist.com
@chemist.com
@clerk.com
@columnist.com
@comic.com
@consultant.com
@counsellor.com
@deliveryman.com
@diplomats.com
@doctor.com
@dr.com
@execs.com
@financier.com
@gardener.com
@geologist.com
@graphic-designer.com
@hairdresser.net
@insurer.com
@journalist.com
@lawyer.com
@legislator.com
@lobbyist.com
@mad.scientist.com
@minister.com
Jobs N-Z
@optician.com
@pediatrician.com
@popstar.com
@presidency.com
@priest.com
@programmer.net
@publicist.com
@realtyagent.com
@registerednurses.com
@repairman.com
@representative.com
@rescueteam.com
@scientist.com
@sociologist.com
@techie.com
@technologist.com
@umpire.com

Locations
@africamail.com
@arcticmail.com
@asia.com
@europe.com
@samerica.com

Locations - Cities
@berlin.com
@dublin.com
@london.com
@madrid.com
@moscowmail.com
@munich.com
@nycmail.com
@rome.com
@sanfranmail.com
@tokyo.com

Locations - Countries

@australiamail.com
@japan.com
@singapore.com
@usa.com

Love
@yours.com
@...mail.com
@mail.com

Misc. A-M
@cliffhanger.com
@email.com
@iname.com
@mail.com

Misc. N-Z
@post.com
@soon.com
@winning.com

Out of this World
@earthling.net
@inorbit.com

Physical/Descriptive
@2die4.com
@cheerful.com
@hot-shot.com
@loveable.com
@mindless.com
@myself.com
@playful.com
@poetic.com
@popstar.com
@saintly.com
@seductive.com
@whoever.com
@witty.com


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anëtarit http://www.albdigital.net.ms

2Normal Re: Krijo Account (Email) Te ndryshme! prej Mon Mar 10 2008, 08:37

Tini

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
Krijo Yahooo,gmail,hotmail..... FIRM etj....,Nje link tjeter per me hap free account (E-mail)

Kodi:
http://services.nexodyne.com/email/


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anëtarit http://www.albdigital.net.ms

3Normal 66662222 prej Wed Mar 01 2017, 12:54

jetmirasllani100@gmail.co

avatar
Vizitor


Un

4Normal 66662222 prej Wed Mar 01 2017, 13:03

jetmirasllani100@gmail.co

avatar
Vizitor


Un

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi