Portali aLbdigital.net
Përshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh për tju Kujtuar se ju mund të Identifikoheni që të merrni pjese në

diskutimet dhe Temat e shumta të Forumit tone.

...Në qofte se ende nuk keni një Llogari personale në Forum, mund ta hapni nje të tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ështe falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Teknologjia Dhe Interneti «« » Informatikë & Internet » Gmails Invite Pa Limit!

Gmails Invite Pa Limit!

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Gmails Invite Pa Limit! prej Fri Jan 26 2007, 03:03

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
GmaiL Invites Pa Limit

Ky eshte nje web per Gmail Invites Pa limit, D.m.th mundeni me hap account ne Gmail sa te doni !

Cito:http://www.bytetest.com/

Shiko profilin e anëtarit

2Normal Krijo Account me MSN! prej Tue Mar 20 2007, 09:18

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
Update: Reader GT provided this link: https://accountservices.passport.net/reg.srf?ns=msn.com&sl=1&lc=1033 which does, indeed, appear to allow anyone to create an @msn.com address.
Create credentialsEnter the e-mail address and password you want to use for your MSN account. We strongly recommend that you choose a question and secret answer, and an alternate e-mail address, to help you recover your password if you forget it.Create your e-mail address and password

E-mail address:
@msn.com
The address can contain only letters, numbers, periods (.), hyphens (-), or underscores (_).


Password:

Six-character minimum with no spaces
[url=javascript:DoHelp('PPPswdRmbrThs','','1033','DH_MSN,1033','','450');]Learn how to create a strong, memorable password.[/url]


Password strength:

function DispPwdStrength(iN,sHL){ if(iN>3){ iN=3;}for(var i=0;i


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anëtarit

3Normal Re: Gmails Invite Pa Limit! prej Sat Mar 31 2007, 14:04

HackerI


Antar/e
Antar/e
Ka Sing up Mer ja ku eshte "https://www.google.com/accounts/ServiceLogin?service=mail&passive=true&rm=false&continue=http%3A%2F%2Fmail.google.com%2Fmail%2F%3Fui%3Dhtml%26zy%3Dl&ltmpl=ca_tlsosm_video_t&ltmplcache=2"

Shiko profilin e anëtarit

4Normal Re: Gmails Invite Pa Limit! prej Sun Apr 01 2007, 09:05

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
Por Ky link nuk ka funkcionuar me heret ndera ky web eshte shume praktik!
http://www.bytetest.com/

.


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anëtarit

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi