Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Teknologjia Dhe Interneti «« » Informatikė & Internet » Sherbimi sekret ne internet

Sherbimi sekret ne internet

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Sherbimi sekret ne internet prej Tue Jul 10 2007, 06:31

Tini

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
Shėrbimi sekret nė Internet

Privacy-Police.org ėshtė njė organizatė e formuar nga shėrbimi sekret i shtetit
tė pėrkohshėm tė Kosovės pėr ndaljen e kryesve tė krimeve nė Internet.
*** Shėrbimi sekret nė Internet ***
Qė njė kohė tė gjatė ėshtė biseduar pėr ēėshtjen e keqpėrdoruesve nė internet tė cilėt qė plotė 7 vite janė duke bėrė krim nė Internet dhe sot mė 01.05.2007 u formua grupi i cili do tė punojė nė kėtė drejtim pėr zbulimin e personave tė cilėt janė duke bėrė krim nė internet.

* Grupi ėshtė i formuar nga Qeveria dhe shėrbimi sekret i shtetit.
* Do te veprojmė
* qė nga sot. Qė plot 12 muaj kemi punuar nė zbulimin e atyre qė jane duke bėrė krim dhe kemi marrė njė grumbull tė madh te informatave tė personave te dyshuar te cilėt janė duke bėrė krim nė Internet..
* Ėshtė formuar rregullurja nga shėrbimi sekret i SHPK dhe UNMIK.
* Sė pari do tė bėjmė ndalimin e faqeve te cilat permbajnė AUDIO dhe VIDEO shqip.
* Ėshtė marrė vendim: Faqja e cila nuk i pėrmbahet rregullores do tė ndjeket penalisht
dhe xhob e cila pėrfshinė njė shumė prej
* 5000euro . Ligji ėshtė nė fuqi.

www.Privacy-Police.org

2007


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit http://www.albdigital.net.ms

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi