Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Teknologjia Dhe Interneti «« » Informatikė & Internet » Guardian: 15 webfaqet qė ndryshuan botėn

Guardian: 15 webfaqet qė ndryshuan botėn

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Guardian: 15 webfaqet qė ndryshuan botėn prej Fri Jan 26 2007, 03:04

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin


Guardian njė artikull me titull "Sajtet qė ndryshuan botėn" e ka filluar me "Amazon - ishte njė herė njė lum i madh nė Amerikėn Jugore, por para se tė paraqitet interneti".
Nė listė gjendet 15 sajtet mė kryesore dhe ato janė:
eBay
Wikipedia
Napster
Youtube
Blogger
Friendsreunited
Drudgereport
Myspace
Amazon
Slashdot
Salon
Craiglist
Google
Yahoo dhe
EasyJet
_________________

Shiko profilin e anėtarit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi