Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Teknologjia Dhe Interneti «« » Informatikė & Internet » Teknologjia e idenfikimit tė zėrit

Teknologjia e idenfikimit tė zėrit

Posto temė tė re  Pėrgjigju temės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Teknologjia e idenfikimit tė zėrit prej Wed Jul 25 2007, 06:59

Tini

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin


Microsoft ka krijuar njė softuer i cili njeh zėrin e personave nė bazė tė tonit. Ky softuer i ri punon nė atė mėnyrė qė analizon tonin e zėrit dhe atė e krahason me bazėn e tė dhėnave tė posedon me incizimet e bėra mė herėt pėr tė identifikuar personin. Nėse gjatė identifikimit tė zėrit, ai person identifikohet si i ri, dhe zėri i tij nuk gjendet nė bazė, modeli i ri i zėrit gjenerohet nė bazėn e tė dhėnave.

.


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit http://www.albdigital.net.ms

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temė tė re  Pėrgjigju temės

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi