Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Teknologjia Dhe Interneti «« » Informatikė & Internet » Kujdes nga Virusi me i ri ne MSN !

Kujdes nga Virusi me i ri ne MSN !

Posto temė tė re  Pėrgjigju temės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Kujdes nga Virusi me i ri ne MSN ! prej Wed Jul 25 2007, 07:11

Tini

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
Kujdes nga Virusi me i ri ne MSN

Koheve te fundit eshte hapur ni virus i ri i cili ju dergohet ne msn si foto album ne format WinZip!Kete virus nuk ju dergon personi online qe e keni ne msn(me heret ky person e ka pranu-rujt kete fjall e tani ju dergohet te tjerve ne msn) po ne menyre automatike ju dergohet qe ta pranoni,para se te ju dergohet fajlli ju dalin disa fjal ne gjuhen angleze.
Ja edhe disa fjale qe ju dalin ne msn para se te ju vjen fjalli per te pranuar:
Check out my pics from my workplace.
Here are my pictures from my vacation
ahh look this is my greatest picture made on vacation 2007, take a look
Nice new photos of me and my friends and stuff...


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit http://www.albdigital.net.ms

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temė tė re  Pėrgjigju temės

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi