Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Teknologjia Dhe Interneti «« » Msn,Yahoo mIRC etj... » MSN Messenger Polygamy 5

MSN Messenger Polygamy 5

Posto temė tė re  Pėrgjigju temės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal MSN Messenger Polygamy 5 prej Thu Jul 26 2007, 07:07

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
MSN Messenger Polygamy 5
Messenger Polygamy allows offers you the possibility of administering all functions in MSN Messenger y el Windows Live Messenger.

Some of these functions are: Polygamy: which allows you to open various sections of MSN, eliminate ads, in both the chat window and main window, block the voice functions, emoticons among others.

Besides you can incorporate an image from the Internet Explorer, add automated answers, among other functions.


Shkarkoje (Download):

http://www.toggle.com/lv/group/view/...r_Polygamy.htm


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit

2Normal Re: MSN Messenger Polygamy 5 prej Thu Jul 26 2007, 07:28

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
Ja edhe nje Tjeter Multimessenger
Multi MSN version 8.1


Ja ku e kini Multi MSN Versioni 8.1 pėr me hap shumė MSN
Shkarko/Download.


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temė tė re  Pėrgjigju temės

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi