Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Teknologjia Dhe Interneti «« » Msn,Yahoo mIRC etj... » Msn-block-checker

Msn-block-checker

Posto temė tė re  Pėrgjigju temės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Msn-block-checker prej Thu Jul 26 2007, 07:21

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
Msn-block-checker


Ky Link mundson me dite nese dikush ju ka bere block ne msn edhe tash doni me dit nese eshte online > nese vertet ju ka ber block apo jo>
-si funksionon? - ne rendin <msn-block-checker = msn ID> e shkruani e-mailin e personit < dhe <check>ose<enter> dhe me pas <pak me posht> do ta shifni <statusi - psh. online ose off> dhe NICKUN e asaj Email nese eshte online>
Kliko kėtu


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit

2Normal Re: Msn-block-checker prej Thu Jul 26 2007, 07:44

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
Shiko kush te ka bllokuar apo te ka fshir ne Msn


Shiko kush te ka bllokuar apo te ka fshirne ket website mund ta shinu se kush teka ber bllok apo delet :
qe linku
http://www.msngeeks.com/index.php?page=deletechecker

,


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temė tė re  Pėrgjigju temės

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi