Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Teknologjia Dhe Interneti «« » Msn,Yahoo mIRC etj... » Messenger Ne Gjuhen Shqipe 8.1

Messenger Ne Gjuhen Shqipe 8.1

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Messenger Ne Gjuhen Shqipe 8.1 prej Thu Jul 26 2007, 07:23

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
Shqip Messenger 8.1
Ky ėshtė sikur se Messengeri v8.1 por vetėm krejt Shqip prandaj quhet Shqip Messneger v8.1:
Shkarko/Download


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit

2Normal Re: Messenger Ne Gjuhen Shqipe 8.1 prej Mon Jan 07 2008, 09:04

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
thnx digi


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi