Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Diskutime Tė Ndryshme «« » Votime Dhe Sondazhe » Ēfare Messenger Pėrdorni?

Ēfare Messenger Pėrdorni?

Ēfare instant messenger e pėrdorni?

0% 0% [ 0 ]
80% 80% [ 4 ]
0% 0% [ 0 ]
0% 0% [ 0 ]
0% 0% [ 0 ]
20% 20% [ 1 ]
0% 0% [ 0 ]
Totali i votave : 5

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Ēfare Messenger Pėrdorni? prej Sun Jul 29 2007, 09:30

Tini

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
Ēfare instant Messenger Pėrdorni?

Smile


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit http://www.albdigital.net.ms

2Normal Re: Ēfare Messenger Pėrdorni? prej Tue Sep 11 2007, 02:22

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
MSN,Skype lol,te tjerat nuk i di si shkojne,,,Smile
s“jam shume e kompjuterit Razz

Shiko profilin e anėtarit

3Normal Re: Ēfare Messenger Pėrdorni? prej Sun Nov 04 2007, 01:46

Ma-Origa

avatar
Vizitor
un MSN megjithse mundem edhe tjerat.

4Normal Re: Ēfare Messenger Pėrdorni? prej Sun Mar 30 2008, 23:23

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
MSN, Yahoo

Shiko profilin e anėtarit http://www.gmail.com

5Normal Re: Ēfare Messenger Pėrdorni? prej Tue Jun 17 2008, 03:46

Sunset girl

avatar
Moderator/e
Moderator/e
msn,yahoo,gmail

Shiko profilin e anėtarit

Sponsored content


Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi