Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Teknologjia Dhe Interneti «« » Informatikė & Internet » Google u hap deren Koderave

Google u hap deren Koderave

Posto temė tė re  Pėrgjigju temės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Google u hap deren Koderave prej Sun Jul 29 2007, 09:40

Tini

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
Google njofton, qe ka filluar hosting (parking) per projektet opensource.

Google ka bere nje orar ne te cilin permban opensource projektet per personat qe nuk kane se ku ti hostojne programet e tyre, mund te shfrytezojne google si web-parking lidhje me aplikacionet e tyre te cilet jane nen open source (Koding e hapur)

Ky program i googles ende nuk eshte finalizuar mirepo eshte leshuar ne funkcion, ndersa priten te behen edhe disa ndryshime ne te cilet ende behet testimi i te njejtave, mirepo kjo nuk vlen per ata persona qe deshirojne ta shfrytezojne google per host pra mund te filloni kur te keni deshire dhe te hapni nje projekt ne te cilen keni dhene mundin e juaj per opensource.

Kodi:


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit http://www.albdigital.net.ms

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temė tė re  Pėrgjigju temės

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi