Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Teknologjia Dhe Interneti «« » Informatikė & Internet » Microsoft Live

Microsoft Live

Posto temė tė re  Pėrgjigju temės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Microsoft Live prej Sun Jul 29 2007, 09:56

Tini

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
Microsofti ka leshuar faqen e tyre live.com i cili ju mundeson te testoni te gjithe produktet e microsoftit dhe te ipni idea te ndryshme rreth produkteve te microsoftit.Veq kesaj microsofti ka leshuar dhe nje faqe tjeter e cila i prezenton produktet e tyre hardwerike thirur "microsoftgadgets.com" ne kete faqe keni produkte te ndryshme bazuar ne teknologjine celulare dhe nenkuptohet eshte krijuar nje foto galeri per te pare disa nga produktet e kesaj lemije.

Veq galerijes, ne kete faqe eshte edhe nje blogger per artikujt qe shkruhen, dhe nje forum diskutues per te diskutuar rreth produkteve te ndryshem qe dalin ne treg nga ana e microsoftit.

http://www.live.com/

http://www.microsoftgadgets.com/


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit http://www.albdigital.net.ms

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temė tė re  Pėrgjigju temės

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi