Portali aLbdigital.net
Përshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh për tju Kujtuar se ju mund të Identifikoheni që të merrni pjese në

diskutimet dhe Temat e shumta të Forumit tone.

...Në qofte se ende nuk keni një Llogari personale në Forum, mund ta hapni nje të tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ështe falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Teknologjia Dhe Interneti «« » Informatikë & Internet » Meso MySQL Basics In Pictures by Kevin Jordan

Meso MySQL Basics In Pictures by Kevin Jordan

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Meso MySQL Basics In Pictures by Kevin Jordan prej Wed Aug 08 2007, 22:54

Tini

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
MySQL Basics In Pictures by Kevin Jordan

ISBN:1597061131,
Product Details:
Printed: 141 pages
Publisher: Visibooks, LLC
Copyright: 2006 Visibooks, LLC
Language: English
Country: United States

Description:

Learn to use the open-source MySQL database and integrate it with Web sites.

rapidshare.com MySQLB_by_axis.rar-VISIBOOKS.MySQL.Basics.In.Pictures-1597061131.rar


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anëtarit http://www.albdigital.net.ms

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi