Portali aLbdigital.net
Përshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh për tju Kujtuar se ju mund të Identifikoheni që të merrni pjese në

diskutimet dhe Temat e shumta të Forumit tone.

...Në qofte se ende nuk keni një Llogari personale në Forum, mund ta hapni nje të tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ështe falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Teknologjia Dhe Interneti «« » Phone Box & SMS » Dergo SMS Falas

Dergo SMS Falas

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Dergo SMS Falas prej Thu Aug 30 2007, 08:54

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
Vetem Me Nje Regjistrim Tuajin, Ju Mund Te Dergoni SMS Falas Pa Kufi...!!!

www.3jam.comJa si Funkcionon


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anëtarit

2Normal Re: Dergo SMS Falas prej Thu Aug 30 2007, 08:55

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
http://www.speedyshare.com/533549520.htmlmediafire.com ?cetgxe1zygv


rapidshare.com/files/50042275...apCOM.exe.html


kjo eshte per em thir telefon fiks me shtetet e jashtme nunesh me qu edhe sms te vala900 po se pari duhet mu rregjistru


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anëtarit

3Normal Re: Dergo SMS Falas prej Thu Aug 30 2007, 08:55

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
Sms sender by sr presidente.rarInfo:
Sms sender is a free software that allows you to send sms using your CALLWAVE username and ID!
This allows you to send 5 to 10 sms or more per day, for free, to anywhere in the world! You can have multiple accounts, just register some accounts with other numbers, you dont pay to register, and you can get the sms on any card as long as it works. So, you can easily have about 3 or 4 usernames, that's like 30 sms for free, per day!
Sms sender is not paid, will never be, and does not have any type of spyware or adware.
This program is in Portuguese and in English, you just click the language button and there you go, everything is in your favorite language.

Download:
http://www.dvxw.com/992403


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anëtarit

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi