Portali aLbdigital.net
Përshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh për tju Kujtuar se ju mund të Identifikoheni që të merrni pjese në

diskutimet dhe Temat e shumta të Forumit tone.

...Në qofte se ende nuk keni një Llogari personale në Forum, mund ta hapni nje të tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ështe falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Teknologjia Dhe Interneti «« » Informatikë & Internet » Free Picture Finder Edhe Në Gjuhen Shqipe

Free Picture Finder Edhe Në Gjuhen Shqipe

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Free Picture Finder Edhe Në Gjuhen Shqipe prej Wed Jan 31 2007, 14:42

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
Ky program sherben per gjetjen e fotografive te ndryshme! mundeni te ndryshoni edhe gjuhen pra ne shqip,mbase te keni kryer instalímin.

Kliko linkun e me poshtem per te shkarkuar programin Find picture Finder
http://www.fatesoft.com/download.htm

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi