Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Teknologjia Dhe Interneti «« » Informatikė & Internet » Kompjuter i dizajnuar tavoline nga HP

Kompjuter i dizajnuar tavoline nga HP

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Kompjuter i dizajnuar tavoline nga HP prej Mon Sep 03 2007, 07:33

Tini

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin


Mė nė fund i ka ra ndėrmend edhe njė prodhuesi tė kompjuterėve tė ofrojė kompjuter tė tavolinės, tė dizajnuar mirė. Pėr fat tė keq, tani pėr tani nuk dimė pothuajse asgjė pėr tė, pos emrit - HP Virtus.

Blogu mė i madh teknologjik, i kohėve tė fundit, po i merr shumicėn e tė rejave ekskluzive, andaj i tillė ėshtė edhe rasti me kėtė kompjuter tavolinė.

Mirėpo pos galerisė sė fotografive tė cilat pos dizajnit nuk zbulojnė shumė, as ky blog nuk mund tė ofrojnė shumė informata pėr Virtusin. Besojmė se, specifikat do tė janė standarde; ndėrsa mė shumė na intereson se si do tė duket nė realitet pllaka e pėrparme gjysmė e tejdukshme.


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit http://www.albdigital.net.ms

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi