Portali aLbdigital.net
Përshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh për tju Kujtuar se ju mund të Identifikoheni që të merrni pjese në

diskutimet dhe Temat e shumta të Forumit tone.

...Në qofte se ende nuk keni një Llogari personale në Forum, mund ta hapni nje të tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ështe falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Më Pran Njëri-Tjetrit «« » » Prezantoni Veten Në Forum » pershendetje per te gjithe!!!

pershendetje per te gjithe!!!

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal pershendetje per te gjithe!!! prej Mon Sep 10 2007, 11:39

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
erdha dhe une ne mesin e juaj,,,,,,mire se ju gjej:cheers:
po bej nje prezantim te shkurter mbi mua:
emeri:Luna
origjina:nga maqedonija
vendbanimi:Gjermani
vjet:25
profesioni:studente

Shiko profilin e anëtarit

2Normal Re: pershendetje per te gjithe!!! prej Tue Sep 11 2007, 09:09

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
Pershendetje dhe mire se vjen ^LoVe^ uroj qe te kaloni sa me mire ne mesin tone.
Me respekt :

Stafi Abdigital.NET


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anëtarit

3Normal Re: pershendetje per te gjithe!!! prej Tue Sep 11 2007, 10:58

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
flm DiGiTaL,,,,,, cheers

Shiko profilin e anëtarit

4Normal Re: pershendetje per te gjithe!!! prej Wed Sep 12 2007, 06:43

Tini

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
Pershendetje gjithashtu Dhe Mire Se Vini ^LoVe^ Në mesin tonë
Stafi Albdigital.NET ju Dëshiron Çaste Sa Më Të Këndshme!


°


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anëtarit http://www.albdigital.net.ms

5Normal Re: pershendetje per te gjithe!!! prej Wed Sep 12 2007, 10:26

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Flm Tini,mire se te gjej,,,,

Shiko profilin e anëtarit

6Normal Re: pershendetje per te gjithe!!! prej Wed Sep 12 2007, 21:13

[^DANZEL^]

avatar
Moderator/e
Moderator/e
mire se vjen ne albdigitalb ..

Shiko profilin e anëtarit Http://WwW.alb-team.net

7Normal Re: pershendetje per te gjithe!!! prej Tue Sep 18 2007, 04:20

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
flm DANZEL

Shiko profilin e anëtarit

8Normal Re: pershendetje per te gjithe!!! prej Wed Sep 26 2007, 07:00

gen|us

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Mire se erdhe kalofsh sa me mire

Shiko profilin e anëtarit

9Normal Re: pershendetje per te gjithe!!! prej Fri Sep 28 2007, 10:06

daso

avatar
Antar/e
Antar/e
Mire se Te Takoj dhe Un ketu Se Ti ke Qen Me pare Dhe ste Kam Gjet Smile Por te pershendes Ciaoo

Shiko profilin e anëtarit http://www.albdigital.com

10Normal Re: pershendetje per te gjithe!!! prej Fri Sep 28 2007, 10:08

daso

avatar
Antar/e
Antar/e
^Luna^ Mire se Te Takoj ne kte forum Mbete e pershendetur Nga Un DaSo ciaoo Mbetsh mire

Shiko profilin e anëtarit http://www.albdigital.com

11Normal Re: pershendetje per te gjithe!!! prej Fri Sep 28 2007, 10:14

daso

avatar
Antar/e
Antar/e
^Love^ Mir se erdha Ne mesin Tuaj : Mbetet Te pershendetur

Shiko profilin e anëtarit http://www.albdigital.com

12Normal Re: pershendetje per te gjithe!!! prej Fri Sep 28 2007, 11:30

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
ahahahaahh DaSo,,,e mire lali,mire se erdhe dhe mire se me gjete Smile

Shiko profilin e anëtarit

13Normal Re: pershendetje per te gjithe!!! prej Tue Oct 02 2007, 05:41

Xixellonja

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Pershendetje Mire se Vjen ^LoVe^
Kaloni sa me mire
Smile

Shiko profilin e anëtarit

14Normal Re: pershendetje per te gjithe!!! prej Thu Oct 04 2007, 02:53

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
flm suzi,te pershendes dhe une!

Shiko profilin e anëtarit

15Normal Re: pershendetje per te gjithe!!! prej Sun Nov 04 2007, 06:28

Ma-Origa

avatar
Vizitor
pershendetje love te uroj te kalosh sa me mire.

16Normal Re: pershendetje per te gjithe!!! prej Mon Nov 05 2007, 12:50

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
flm Ma-Origano
dhe per ty vlen i njejti urim:)
kalofsh dhe ti caste relaksuese mes nesh

Shiko profilin e anëtarit

17Normal Re: pershendetje per te gjithe!!! prej Wed Nov 07 2007, 03:05

Ma-Origa

avatar
Vizitor
flm ^LoVe^ gjithashtu.

18Normal Re: pershendetje per te gjithe!!! prej Fri Nov 09 2007, 03:57

Ma-Origa

avatar
Vizitor
LoVe te pershendes per te gjitha sendet edhe per ate qe je aktive ne forum ju flm!

19Normal Re: pershendetje per te gjithe!!! prej Sun Nov 11 2007, 23:58

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Origano,kenaqesi e imja te kaloj ca caste te kohes time te lire ketu Cool
respekte per te gjithe cheers


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anëtarit

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi