Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Arti Dhe Kultura «« » Humor Dhe Barceleta » SMS-Humoristike

SMS-Humoristike

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal SMS-Humoristike prej Tue Sep 11 2007, 03:15

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
*Nuk me zinte gjumi,dicka nuk me del nga mendja.....
E di cfar ishte?
fytyra jote,,,,,,buzeqeshja jote,,,,,,
gjithecka e jotja,,,,oh sa e frikshme!!!!!!

*S“po kuptoj si eshte problemi me telefonin tend,u perpoqa te te marr,por operatori me tha:-Miresevini ne xhungel,majmunin qe ju po kerkoni gjendet ne dege lart.....

*te kam menduar tere nates,,,,,dhe arrita ne nje konkluzion:
Do ishte mire qe te flija!!!!!!

*Kjo bukuri,kjo zgjuarsi,,,,dhe keto sy qe shohin gjithe magji,,,
disa here zoti i mbledh te nje njeri,nejse,boll fola per veten,nga ju c“kemi? Smile

*E din i dashur,kur kalova prane nje shitojre mu kujtua te te bleja dicka qe ty vertet te mungonte,por kur hyra mbrenda me tha Kasapi:,,,,Tru s“ka me,jan mbaruar ,,,,,,

Shiko profilin e anėtarit

2Normal Re: SMS-Humoristike prej Tue Sep 11 2007, 03:21

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
*zemer,ty te kam yll qe bien nga qielli,fatkeqesisht raje me fytyre ne toke,,,,Smile

*ti je vertet aq idiot i dashur,qe kur luan rolin e budallit,dukesh shume normal,,,,
* i kerkova zotit bar,me dha nje fushe,,,i kerkova uje,me dha nje det,,,,,i kerkova numrin e nje shtrigani te shemtuar,me dha numrin tend,,,

*ty xhan te kam aq te shemtuar,sa qe kur kalon prane kompjuterit,aktivizohet antivirusi***

Shiko profilin e anėtarit

3Normal Re: SMS-Humoristike prej Tue Sep 11 2007, 09:11

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
shume te mira me kan pelqyer keto SMS/dashurie ju falemnderit!


Smile


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit

4Normal Re: SMS-Humoristike prej Tue Sep 11 2007, 11:07

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
lol DiGiTaL,mos provosh ti dergosh partneres keto mesazhe:shock:
Smile))

Shiko profilin e anėtarit

5Normal Re: SMS-Humoristike prej Sat Jan 05 2008, 06:29

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
flm luna un do prvoj te dergoj partneres


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

Sponsored content


Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi