Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Diskutime Tė Ndryshme «« » Tema tė Lira » Shqiptare i vertet,,,,,,,,

Shqiptare i vertet,,,,,,,,

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Shqiptare i vertet,,,,,,,, prej Tue Sep 11 2007, 03:45

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
nje shqiptare i vertet i ka keto kategori:
*Ben dasem me mbi 400 vete
*vetem nje te treten te mysafireve i njeh
*me teper se sa gjysma e atyre qe njeh,i ka kusherinj
*punon ne ndertimatri apo ben kanale dhe kur iken ne vendlindje thote se eshte biznismen i suksesshem
*vozit benz,por nuk ka te holla ta mbushi me benzin
*nena e tij nuk merret me thashetheme,edhe pse e din qe e ben ate
*degjon zerin e prinderve 200 metra para se ti afrohet shpise
*ka celular qe ende nuk ka dale ne shitje
*ka 5 pale kepuce te zeza
*len bakshish dhe ne supermarket.....etj etj

,,,Te tjerat do tśa lej juve ti permendni:))
lol!

Shiko profilin e anėtarit

2Normal Re: Shqiptare i vertet,,,,,,,, prej Tue Sep 11 2007, 09:16

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
Mendoj se ja ke qelluar deri diku..., kurse und mendoj se nuk nuk jan te gjithe shqiptart e vertet keshtu siq e keni cekur ju!....

lol!


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit

3Normal Re: Shqiptare i vertet,,,,,,,, prej Tue Sep 11 2007, 11:02

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
ahahahah,DiGiTaL,,,atehere lali nuk mund te thuash qe je shqipe i vertet nese nuk i posedon keto karakteristika
(shaka ) lol!

Shiko profilin e anėtarit

4Normal Re: Shqiptare i vertet,,,,,,,, prej Sun Jan 06 2008, 03:56

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
luna edhe une mendoj si Digital lol


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

Sponsored content


Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi