Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Diskutime Tė Ndryshme «« » Tema tė Lira » jeni dakord qe..........

jeni dakord qe..........

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal jeni dakord qe.......... prej Tue Sep 11 2007, 11:29

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
jeni dakkord qe,Armikun fale,por emerin mos ja harro...
confused
pergjigju pyetjes nese je dakord dhe parashtro dhe ti nje pyetje me qellim qe te na jepet dhe neve mundesija te japim pergjigje:suspect:

Shiko profilin e anėtarit

2Normal Re: jeni dakord qe.......... prej Tue Sep 11 2007, 11:34

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
psh,une jam dakort me kete thenje,,,,pse mos ta falesh armikun,,,thote nje thenje qe "Mos nguto per hakmarrje,rri ne breg se aty shikon kufomen e armikut" Surprised
po me kete thenje,jeni dakort ju (me kete me lart qe thash)?!,apo nuk keni durim qe te shikoni kufomen,por do te doni te shihni shpirtin e atij krijese te demshme,,,, Mad

Shiko profilin e anėtarit

3Normal Re: jeni dakord qe.......... prej Sun Jan 06 2008, 03:55

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
love as po as jo lol


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

4Normal Re: jeni dakord qe.......... prej Tue Jan 08 2008, 04:44

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Ma-Origano shkruajti:love as po as jo lol

"po" dhe "jo" ,zgjasin debatin Smile

une e kisha fal,ngase,te falesh ehste hyjenore Wink

Shiko profilin e anėtarit

5Normal Re: jeni dakord qe.......... prej Tue Apr 01 2008, 21:34

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
TE gabosh eshte njerezore:
Te falesh eshte hyjnore:
O jam shume dakort me ty luna

Shiko profilin e anėtarit http://www.gmail.com

6Normal Re: jeni dakord qe.......... prej Wed Apr 02 2008, 03:24

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
kejsi,tani do te duhej te japesh ti nje thenje,te na jepet dhe neve mundesia te pergjigjemi,nese jemi dakord apo jo


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

7Normal Re: jeni dakord qe.......... prej Wed Apr 02 2008, 20:15

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
Me kete luna a je dakort ? hahahahaha

Shiko profilin e anėtarit http://www.gmail.com

8Normal Re: jeni dakord qe.......... prej Wed Apr 02 2008, 22:52

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e


je dakord qe "femera eshte nje engjull,qe duhet t“a lesh te jetoje ne parajse,po nuk ja arriten meshkujt kete,kan perfunduar ne ferr" Smile


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

Sponsored content


Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi