Portali aLbdigital.net
Përshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh për tju Kujtuar se ju mund të Identifikoheni që të merrni pjese në

diskutimet dhe Temat e shumta të Forumit tone.

...Në qofte se ende nuk keni një Llogari personale në Forum, mund ta hapni nje të tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ështe falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Teknologjia Dhe Interneti «« » Phone Box & SMS » SMS Free 4All

SMS Free 4All

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal SMS Free 4All prej Fri Sep 14 2007, 03:10

HackerI


Antar/e
Antar/e
Ketu Do Keni Mundesi Te Dergoni Sms Falas
http://unejetoj.org

Klikoni Aty Ku Shkruhet "sms falas" dhe plotesoni kutiat bosh te popups qe do tju dali

Shum e Lehte Ne Se Di Vetem Pak Angelisht Wink

Shiko profilin e anëtarit

2Normal Re: SMS Free 4All prej Fri Jan 11 2008, 21:37

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
shum flm Hackeri une ja nisa punes lol


Forumi aLbdigital
Jeta është e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anëtarit http://www.malesia.org

3Normal Re: SMS Free 4All prej Fri Jan 11 2008, 21:37

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
shum flm Hackeri une ja nisa punes lol


Forumi aLbdigital
Jeta është e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anëtarit http://www.malesia.org

4Normal Re: SMS Free 4All prej Fri Jan 11 2008, 21:37

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
shum flm Hackeri une ja nisa punes lol


Forumi aLbdigital
Jeta është e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anëtarit http://www.malesia.org

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi