Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Arti Dhe Kultura «« » Humor Dhe Barceleta » Instalimi i programit Burre 1.0

Instalimi i programit Burre 1.0

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Instalimi i programit Burre 1.0 prej Tue Sep 18 2007, 04:34

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
po shtoj nje komunikim te llaharitshem mes Burrit dhe Gruas,,,Smile

Burri i sapoardh nga puna:

BURRI:Mirembrema shpirt,loge in.....

GRUAJA:cfar mendon xhan,ta blejme nje TV te ri?
BURRI:internal error Out of resources

GRUAJA: ma jep karten e kreditit me duhet te blej,,
BURRI:Sharing violetion Access denied

GRUAJA:me do sa e don shoqerine,apo te hyj ne pune vetem per argetim?
BURRI:Too many parameters

GRUAJA:kam gabuar qe u martova me ty,,,Sad
BURRI:Data,type mismatch

GRUAJA:ti je komplet i cmendur
BURRI:by Default

GRUAJA:e,cfar u be me rrogen tende?
BURRI:File in use.Try again later,,,

GRUAJA:ende birre do te pishe?
BURRI:File,system is full

GRUAJA:cfar mendon per familjen time zemer?
BURRI:Unknow virus

Shiko profilin e anėtarit

2Normal Re: Instalimi i programit Burre 1.0 prej Sat Nov 24 2007, 00:08

Ma-Origa

avatar
Vizitor
nice ^LoVe^

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi