Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Diskutime Tė Ndryshme «« » Diskutime Shoqėrore » Ju pelqen te rrezikoni?

Ju pelqen te rrezikoni?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Ju pelqen te rrezikoni? prej Thu Sep 20 2007, 05:51

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
do ju pelqente te beni akte te rrezikshme?
silent silent silent silent

Shiko profilin e anėtarit

2Normal Re: Ju pelqen te rrezikoni? prej Thu Sep 20 2007, 05:55

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
po jap mendimin tim njehere Rolling Eyes

nese me termin "akte te rrezikshme" nenkuptohet te rrezikosh ne jete per te fituar,pse jo,,,,,
"po rrezikove mund te humbasesh,nese nuk rrezikon ,ke humb gjithemone" Smile

Shiko profilin e anėtarit

3Normal Re: Ju pelqen te rrezikoni? prej Sat Nov 24 2007, 21:16

Ma-Origa

avatar
Vizitor
hiqu ti rezikimit Very Happy

4Normal Re: Ju pelqen te rrezikoni? prej Mon Nov 26 2007, 02:37

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Ma-Origano shkruajti:hiqu ti rezikimit Very Happy
Very Happy Very Happy Very Happy pse re te hiqem nga rreziku?
atehere jam e humbur cdo here Mad
nese ja vlen,pse mos rrezikosh,,,,eshte njerezore dhe kjo
Ma-Origano,ty si duket te mungon guximi loool lol!
merr guxim,dhe rreziko per sendet e vlefshme,sepse,guximi ben te mundesh dhe luanin farao


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

Sponsored content


Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi