Portali aLbdigital.net
Përshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh për tju Kujtuar se ju mund të Identifikoheni që të merrni pjese në

diskutimet dhe Temat e shumta të Forumit tone.

...Në qofte se ende nuk keni një Llogari personale në Forum, mund ta hapni nje të tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ështe falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Diskutime Të Ndryshme «« » Diskutime Shoqërore » Te metat e meshkujve!

Te metat e meshkujve!

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Te metat e meshkujve! prej Thu Sep 20 2007, 06:06

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Nje shkenctare dhe mbajtes i cmimit Nobel G.Shell mendon qe,meshkujve u mungon nje nerv femerore dhe pikerisht per kete nuk mund te shprehen ashtu,si shprehet nje femer!!!

meshkujt i hapen nje miku vetem atehere,kur marrdhenja bashkeshortore e tyre eshte ne rrezik!

-Perse meshkujt cdo here kembengulin per te vene ne dukje te metat femrore perderisa ato vete kan te metat e tyre?
-Céshte mendimi juaj ne kete teme?
E kan meshkujt vertet kete dobesi ne te shprehur?

-Diskutim te mbare Smile

Shiko profilin e anëtarit

2Normal Re: Te metat e meshkujve! prej Thu Sep 20 2007, 06:13

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
per te shmang cdo keqkuptim me meshkujt,nuk e hapa kete teme qe tu kundervihem atyre,perderisa vete jam femer,,,thjeshte,diskutime shoqerore,pa asnje qellim te keq Smile))

Shiko profilin e anëtarit

3Normal Re: Te metat e meshkujve! prej Fri Jan 18 2008, 08:58

Tini

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
Te kuptojm LuNa, mvaret prej meshkujve por mendoj se nje perqindje e madhe kan ket dobesi mbase nuk jam psikolog ne ket Lami Very Happy
!


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anëtarit http://www.albdigital.net.ms

4Normal Re: Te metat e meshkujve! prej Sun Jan 20 2008, 12:01

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
shkenca din ca thote Smile
meqe eshte zbulim shkencore,atehere dhe nuk do ja mohojme Wink


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anëtarit

5Normal Re: Te metat e meshkujve! prej Thu Mar 27 2008, 21:55

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
Ehhhhhh meshkujt meshkujt, nese e duan nje femer me te vertete nuk hapen me njeri eshte e vertete Luna, por nese nuk e duan dhe ajo eshte thjesht nje lidhje kalimtare nje aventure e shkurter, qe ka lidhje vetem me terheqjen fizike, hapen the ? oooo c'te bejne, flasin me shoket e tyre deri ne pikat me intime dhe kjo prape me duket e gabur, jam dakort qe ato te flasin me miqte e tyre por jo deri ne kete pike.
Per sa u perket difekteve pastaj eshte si puna e asaj shprehjes :
Difektet ose te metat e njeriut jane si parfumi. Very Happy
Ti nuk e ndjen parfumin tend, por sapo ti afrohesh dikujt ai e ndjen qe c'ke me te. Razz Razz
Si perfundim mund te them qe varet dhe nga tipi i mashkullit se si e mendon respektin ndaj nje femre, sa e respekton dhe sa e mbeshtet ate.

Shiko profilin e anëtarit http://www.gmail.com

6Normal Re: Te metat e meshkujve! prej Fri Mar 28 2008, 02:05

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e


kejsi,u sa kom qesh me kete parfumin,nuk e kisha degjuar Smile


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anëtarit

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi