Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Mė Pran Njėri-Tjetrit «« » » Prezantoni Veten Nė Forum » Pershendetje Mir se Ju gjej Ne Forum

Pershendetje Mir se Ju gjej Ne Forum

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Pershendetje Mir se Ju gjej Ne Forum prej Fri Sep 28 2007, 09:34

daso

avatar
Antar/e
Antar/e
Pershendetje Nga Maqedonia Struga Ju Pershendes Fort .. Jam Nga Struga 22 Vjecar Kot Per Qejf Mbetshi mire

Shiko profilin e anėtarit http://www.albdigital.com

2Normal Re: Pershendetje Mir se Ju gjej Ne Forum prej Fri Sep 28 2007, 09:44

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
Pershendetje Mire se Vjen Daso Kalo sa me mire

Smile


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit

3Normal Re: Pershendetje Mir se Ju gjej Ne Forum prej Fri Sep 28 2007, 11:32

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
daso,mirseerdhe ne mesin tone,shpresoj t“ja kalosh mire,gje qe se vej ne dyshim,,,,,,,,,,

Shiko profilin e anėtarit

4Normal Re: Pershendetje Mir se Ju gjej Ne Forum prej Tue Oct 02 2007, 05:40

Xixellonja

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Pershendetje Mire se Vjen Daso Kaloni sa me mire


Smile

Shiko profilin e anėtarit

5Normal Re: Pershendetje Mir se Ju gjej Ne Forum prej Sun Nov 04 2007, 06:30

Ma-Origa

avatar
Vizitor
Mir Se Vjen daso!

Sponsored content


Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi