Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Teknologjia Dhe Interneti «« » Informatikė & Internet » Windows XP nė shitje deri nė qershor 2008

Windows XP nė shitje deri nė qershor 2008

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Windows XP nė shitje deri nė qershor 2008 prej Wed Oct 03 2007, 00:38

Tini

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin


Microsoft ka vendosur qė tė zgjasė afatin, deri nė tė cilin, shfrytėzuesit sė bashku me kompjuterin e tyre tė ri, do tė mund tė zgjedhin sistemet e Windows XP.

Sipas paralajmėrimeve tė mėhershme, XP ėshtė dashur tė tė jetė nė shitje deri nė janar tė vitit tė ardhshėm, mirėpo duke matur pulsin e njerėzve, Microsoft ka vendosur qė tė zgjasė kėtė afat.

“Ndoshta kemi qenė pak mė tepėr se ambicioz kur kemi pritur qė njė vit do tė jetė i mjaftueshėm qė shfrytėzuesit tė kalojnė nė Vista”, ka deklaruar Mike Nash, nėnkryetar i njėsisė sė Microsoftit pėr produkte.

Microsoft gjithashtu ka zgjatur afatin e qasjes nė XP pėr shfrytėzuesit nga vendet nė zhvillim, dhe atė deri mė 30 qershor tė vitit 2010.


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit http://www.albdigital.net.ms

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi