Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Mė Pran Njėri-Tjetrit «« » Pėrshendetje Dhe Urime » Urime "Fiter Bajramin"

Urime "Fiter Bajramin"

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Urime "Fiter Bajramin" prej Sat Oct 13 2007, 02:20

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Te gjithe myslimaneve kudo qe jan,ju uroj festen e Fiter Bajramit,,,
Ju uroj paqe, dashuri dhe harmoni familjare!
Zoti ju shperbleft me te mira,,,,,,

Shiko profilin e anėtarit

2Normal Re: Urime "Fiter Bajramin" prej Sun Nov 04 2007, 06:22

Ma-Origa

avatar
Vizitor
Urime

3Normal Re: Urime "Fiter Bajramin" prej Fri Nov 09 2007, 03:58

Ma-Origa

avatar
Vizitor
te pershendes ^LoVe^ sepse je e rregullt ne forum

4Normal Re: Urime "Fiter Bajramin" prej Thu Oct 02 2008, 21:28

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
nuk hapa teme te re per kete feste,pasi qe ekziston ajo e vitit te kaluar Smile

nga zemra j'u uroj gjithe besimtareve muslimane,GEZUAR FESTEN


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

Sponsored content


Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi