Portali aLbdigital.net
Përshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh për tju Kujtuar se ju mund të Identifikoheni që të merrni pjese në

diskutimet dhe Temat e shumta të Forumit tone.

...Në qofte se ende nuk keni një Llogari personale në Forum, mund ta hapni nje të tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ështe falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Teknologjia Dhe Interneti «« » Phone Box & SMS » Nëntë modele të reja nga Motorola

Nëntë modele të reja nga Motorola

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Nëntë modele të reja nga Motorola prej Sun Oct 14 2007, 00:25

aLbdigital

Webmaster & Admin
Webmaster & Admin

Krenaria e Motorolas, telefoni Razr2

Gjiganti amerikan i industrisë elektronike, Motorola, duket se e ka kuptuar se ka ngecur në garën e telefonisë mobile, ndërsa ngecjen e saj pas kompanive udhëheqëse në këtë sferë, Nokia dhe Samsung, ka vendosur ta kompensoj me sasi. Brenda një dite të vetme, Motorola ka paraqitur 9 modele të telefonave celularë.

Krenaria e ofertës së Motorolas, është versioni ekskluziv, Razr2, i prezantuar sikur dhurata më e çmuar për festat vijuese. Razr2 V8 është prezantuar më mbështjellës në formë të lëkurës së gjarprit, ka edhe disa pjesë të praruar në ari, ndërsa në këtë model mund t’i ruani plot 1.000 këngë. Ky model do të dalë në shitje me çmim prej 250 deri në 300 dollarë.

Krahas këtij modeli, Motorola do të lansojë në treg edhe shtatë modele W - W160, W180, W213 dhe W377 – që posedojnë edhe radio me valë FM, ndërsa gjashtë modele të kësaj serie, kanë të ngërthyer brenda vetes teknologjinë e Motorolas, CrystalTalk, që mundëson rregullimin automatik audio – respektivisht komunikimin në kushte më të zhurmshme të mundshme.

I fundit në gamën e Motorolas, është modeli Moto U9, që brenda tij ngërthen Bluetooth, kamerë 2-megapikselësh si dhe përkrahjen për këmbim të porosive.

Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anëtarit

2Normal Re: Nëntë modele të reja nga Motorola prej Wed Nov 07 2007, 02:25

Ma-Origa

Vizitor
Shum nice Digital

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi