Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Teknologjia Dhe Interneti «« » Phone Box & SMS » Nėntė modele tė reja nga Motorola

Nėntė modele tė reja nga Motorola

Posto temė tė re  Pėrgjigju temės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Nėntė modele tė reja nga Motorola prej Sun Oct 14 2007, 00:25

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin

Krenaria e Motorolas, telefoni Razr2

Gjiganti amerikan i industrisė elektronike, Motorola, duket se e ka kuptuar se ka ngecur nė garėn e telefonisė mobile, ndėrsa ngecjen e saj pas kompanive udhėheqėse nė kėtė sferė, Nokia dhe Samsung, ka vendosur ta kompensoj me sasi. Brenda njė dite tė vetme, Motorola ka paraqitur 9 modele tė telefonave celularė.

Krenaria e ofertės sė Motorolas, ėshtė versioni ekskluziv, Razr2, i prezantuar sikur dhurata mė e ēmuar pėr festat vijuese. Razr2 V8 ėshtė prezantuar mė mbėshtjellės nė formė tė lėkurės sė gjarprit, ka edhe disa pjesė tė praruar nė ari, ndėrsa nė kėtė model mund t’i ruani plot 1.000 kėngė. Ky model do tė dalė nė shitje me ēmim prej 250 deri nė 300 dollarė.

Krahas kėtij modeli, Motorola do tė lansojė nė treg edhe shtatė modele W - W160, W180, W213 dhe W377 – qė posedojnė edhe radio me valė FM, ndėrsa gjashtė modele tė kėsaj serie, kanė tė ngėrthyer brenda vetes teknologjinė e Motorolas, CrystalTalk, qė mundėson rregullimin automatik audio – respektivisht komunikimin nė kushte mė tė zhurmshme tė mundshme.

I fundit nė gamėn e Motorolas, ėshtė modeli Moto U9, qė brenda tij ngėrthen Bluetooth, kamerė 2-megapikselėsh si dhe pėrkrahjen pėr kėmbim tė porosive.


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit

2Normal Re: Nėntė modele tė reja nga Motorola prej Wed Nov 07 2007, 02:25

Ma-Origa

avatar
Vizitor
Shum nice Digital

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temė tė re  Pėrgjigju temės

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi