Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Teknologjia Dhe Interneti «« » Informatikė & Internet » 50 webfaqet mė tė mira tė vitit 2007

50 webfaqet mė tė mira tė vitit 2007

Posto temė tė re  Pėrgjigju temės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal 50 webfaqet mė tė mira tė vitit 2007 prej Sun Oct 14 2007, 01:02

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
50 webfaqet mė tė mira tė vitit 2007Revista amerikane “Time” ka publikuar listėn e saj tė radhės. Bėhet fjalė pėr 50 website-t mė tė mira tė vitit 2007. Aty nuk bėjnė pjesė faqet “veterane” tė internetit siē janė “google.com”, “yahoomail”, “bbc.co.uk” etj. Ato, tashmė revista “Time” nuk i klasifikon si tė mira, por si tė rėndėsishme, pa tė cilat nuk jetojmė dot. Faqet e internetit qė janė zgjedhur pėr tė bėrė pjesė nė listėn e 50 mė tė mirave janė pėrzgjedhur duke u bazuar nė disa kritere. Kryesore janė risitė qė kėto faqe kanė sjellė, stili i veēantė dhe i mprehtė qė ofron mėnyra nga mė tė ndryshmet pėr tė pasuruar eksperiencat nė internet. Lloji i kėtyre “websit-eve” varion nga ato tė arteve e kalimit tė kohės sė lirė, shėndetit, konsultimit mbi gjėrat mė tė ndryshme tė ditėve tė zakonshme, mėnyrat se si mund tė investojmė e deri tek shkėmbimet e borxheve nė internet me persona tė panjohur. Pjesa mė e madhe e tyre janė faqe revolucionare, qė kanė arritur tė pushtojnė territore jo tė vogla nė hapėsirat personale tė ēdo individi nė internet.

www.wotartist.com
faqe arti

www.photonHead.com faqe pėr blerjen e aparaturave dixhitale

www.cellSwapper.com faqe konsultimi

www.Glimpse.com faqe pėr tė blerė nė internet

www.Chow.com faqe pėr ushqimin

www.DonorsChoose.org faqe pėr dhuruar online

www.IdealBite.com faqe pėr artin dhe kohėn e lirė

www.Etsy.com faqe pėr artin dhe kohėn e lirė

www.PaperToys.com faqe pėr artin dhe kohėn e lirė

www.Mpire.com faqe pėr artin dhe kohėn e lirė

www.Redfin.com faqe pėr artin dhe kohėn e lirė

www.Yapta.com Faqe pėr artin dhe kohėn e lirė

www.FunnyOrDie.com faqe komedish

www.Last.f faqe pėr radio online

www.Lala.com dyqan muzikor dixhital

www.WhiteCityStories.org faqe dokumentarėsh

www.DriverTV.com faqe pėr goma makinash

www.ExpertVillage.com faqe qė ofron kėshilla tė ndryshme

www.Joost.com televizion nė internet

www.StarWars.com faqe lojėrash

www.Odeo.com faqe me audio dhe video

www.Blinkx.com faqe pėr kėrkimin e videove

www.Veoh.com faqe pėr publikimin e videove


www.MiiStation.com faqe pėr tė luajtur

www.INGDirect.com faqe pėr bankat dhe financėn

www.OpenSecrets.org faqe pėr financėn

www.NowPublic.com faqe gazetarie pėr gjithė njerėzit

www.Ecofoot.org faqe pėr mjedisin

www.ImTooYoungForThis.com faqe pėr shėndetin

www.Stockpickr.com faqe pėr investimin

www.FAFSA4Caster.com faqe pėr tė paguar pėr universitetin

www.ThePollingReport.com faqe pėr sondazhet politike

www.Newsvine.com faqe me lajmet kryesore tė ditės

www.SimpleWeather.com faqe pėr motin

www.StumbleUpon.com faqe pėr tė ruajtur sitet e preferuara

www.Hitchsters.com faqe pėr organizimin e udhėtimeve me tė tjerė

www.LinkedIn.com faqe pėr ndėrveprim me profesionistė

www.bix.yahoo.com faqe e talenteve muzikore

www.Fatsecret.com faqe pėr ata qė mbajnė dietė

www.Prosper.com faqe pėr marrje dhe dhėnie borxhi online

www.Mozy.com faqe pėr organizimin e dokumenteve

www.Tumblr.com, faqe pėr krijimin e blogeve

www.Twitter.com faqe pėr tė postuar nė internet nga telefoni

www.Weebly.com faqe nga mund tė ndėrtosh njė faqe interneti

www.Netvibes.com faqe pėr tė krijuar ēdo gjė qė duhet nė njė faqe

www.Wetpaint.com faqe personale, ku kushdo mund tė bėjė ndryshime

www.GrandCentral.com faqe, ku mund tė krijosh njė numėr telefoni

www.OhDontForget.com faqe me mesazhe kujtuese

www.Zoho.com faqe, ku mund tė krijosh dokumente

www.ThinkFree.com
faqe, ku mund tė krijosh dokumente


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temė tė re  Pėrgjigju temės

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi