Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Arti Dhe Kultura «« » Humor Dhe Barceleta » Barcoleta per Bjondet

Barcoleta per Bjondet

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Barcoleta per Bjondet prej Thu Oct 18 2007, 01:33

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Pyetėn njė bjonde , se nė cilin trup qiellor kishte dėshirė tė shkonte?
Pėr tė qenė sa mė origjinale bjondja tha: Nė diell !
- Nė diell?? Po nuk e di se sa tė afrohesh atje do tė digjesh e shkrihesh??
- Pse e marrė jam unė , sigurisht qė do tė shkoj natėn .... lol!Edituar pėr herė tė fundit nga nė Thu Oct 18 2007, 01:36, edituar 1 herė gjithsej


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

2Normal Re: Barcoleta per Bjondet prej Thu Oct 18 2007, 01:35

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
biondina para pasqyres

pse biondina para se me ra me flejt i mbyll syt para pasqyres?
-sepse don me pa veten qysh doket kur t'flen... drunken

******************************************

Japonia

Pse japonezet jane populli me i menēur ne bote ?

- Sepse nuk kan bjondina cheers

*******************************************

Klasi i parė

Bjondja e kishte biletėn pėr New York tė klasit tė 2-tė tė Aeroplanit,mirėpo ajo shkon nė Aeroplan dhe drejt ulet nė klasėn e parė,vjen Stjuardesa dhe i thot se duhet me u bart nė klasėn e 2-tė, Bjondina ja kthen: Jo unė mirė jam kėtu se kam ndėrmend tė lėviz.Vjen piloti dhe e lutė prapė, mirėpo Bjondina nuk lėviz dot, mė nė fund erdhi Kapiteni dhe i thot diqka nė vesh, Bjondina ia kthen :Ooo po pse s'mė treguat mė herėt... ,ē'far njerėz! E pyet Stjuardesa Kapitenin: ēfar i the? Kapiteni ia kthen : I thash se klasa e parė nuk shkon pėr nė New York king

*******************************************

Dy bjonde tu hec edhe njones i bie telefoni, ajo e kėrkon po se gjen edhe bjondja tjetėr ka thėn hej moj mos e ki harru te shpia... Twisted Evil

Shiko profilin e anėtarit

3Normal Re: Barcoleta per Bjondet prej Thu Oct 18 2007, 01:42

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
pse blondina nuk din te e shkruaj 11-shin??~sepse nuk din se cilin 1 te e shkruaj perpara!!
________________________________________________________________


Nje bjonde dhe nje brune po diskutonin per te dashurin e tyre: Brunja tha:
-Naten e kaluar , pata tre orgazma, e imagjinon! Bjondja :
-kjo nuk eshte asgje, naten e kaluar un pata me shume se njezet!
Brunja:
-Oh zot i madh, nuk e mendoja qe i dashuri jot te ishte kaq i mire ne krevat...
Bjondja:
- Ah ti doje te thoje vetem me NJE djal ........ Shocked
______________________________________________________________

Eshte nje profesor dhe jep mesimin e historis 20 bjondeve..
- Pyetja e par : Ku ndoshet Amerika ne hart?
Nikol nje bjonde ngrihet dhe e gjen vendin ne harte
-Mire, pyetja e dyt: Kush e gjeti Ameriken?
Te 19 bjondet ngrihen menjeher dhe pergjigjen:
-Ishte Nikol... albino


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

4Normal Re: Barcoleta per Bjondet prej Thu Oct 18 2007, 01:45

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Nje bjonde po ecen ne autostrade me Ferrarin e saj te ri.
Nje polic e ndalon, dhe e pyet:
"Zonje perse po ecni me 20km/h?" dhe bjondja ju pergjigj
"Pasi ne tabel eshte shkruar A20"
Dhe policu ju pergjigje:
"Por Zonje, ajo eshte numri i autostrades"
Bjondja pergjigjet " Ah vertet "
Polici shikon te vendi i pasagjerit dhe ve reh koket e tij dhe i thot bjondes:
"Pa me thuaj, kjo nuk paska shume ajerin te jet mire shoqja juaj brune qe keni perkrah"
dhe bjondja pergjigjet
"Ah do jet keshtu sepse sa lam A313"
_________________________________________________________________


Si e marim vesh qe nje bjonde ka hapur frigoriferin ?
Sepse do ket buzekuq te sallatori
_______________________________________________________________

Perse bjondet e kan gjoksin katror?
Sepse kan harruar ti heqin sytjenat nga kutia e amballazhimit lol!


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

5Normal Re: Barcoleta per Bjondet prej Thu Oct 18 2007, 01:58

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Dy bjonde po diskutonin njera pyet _A e ke pare nataline se kam kohe pa e pare ?
Tjetra i thote_ nuk e ke marre vesh ti ajo ka vdekur
A shyqyr thote tjetra_ se kujtova se mos ishte zemeruar me mua

________________________________________________________________

Pse duhet te kesh gjithmone nje bjonde si pasagjere ne makine?
Per tu parkuar ne vendet handikape Razz
_______________________________________________________________
Pse bjondet vene buzekuq jeshil?
Sepse e kuqja do te thote stop alien
________________________________________________________________
Pse nje bjonde kapercen nje muri prej xhami?
Per te pare ē'ndodh nga ana tjeter affraid


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

6Normal Re: Barcoleta per Bjondet prej Thu Oct 18 2007, 02:02

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
thot bjondja shoqes se vet
--Dje bera Testin e shtatzanis !
--Ishin te veshtira pyetjet ?? ja kthen tjetra Smile
Cka ben bjondja kur zgjohet ne mengjes Question
Vishet dhe shkon ne shpi Exclamation


Pse bjondet ven oren ne plage?
Sepse kan degjuar se koha sheron plaget ! EmbarassedShefi i nervozuar tejmase i thot bjondes '' Truri yt eshte ne mes te kembeve ''
te nesermen bjondja e mer ne telefon shefin dhe i thot
'' nuk mund te vij ne pune, se kam gjakderdhje ne tru '' ! confused


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

7Normal Re: Barcoleta per Bjondet prej Thu Oct 18 2007, 02:06

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Dy bjonde
Njera e pyet shoqen-Si ja kalove dje me te dashurin ?
Lere se me ka acaruar keq, ter kohes me fliste per Sofokliun, Aristotelin, Sokratin... edhe pse i kisha treguar prej kohesh qe nuk me pelqen FUTBOLLI Very Happy Very Happy Very HappyPo ziheshin dy bjonde
--Perse ke fjetur me burrin tim?
--Doja me pa cili eshte me i mire ne krevat, i imi apo i joti, i tha tjetra
--Epo budallaqe, ke mundur te me pyesesh mua Exclamation Question


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

8Normal Re: Barcoleta per Bjondet prej Sun Nov 04 2007, 08:26

Ma-Origa

avatar
Vizitor
barcelatat me bjondet jane nice

9Normal Re: Barcoleta per Bjondet prej Sat Jan 30 2010, 03:46

baddd_girl

avatar
Moderator/e
Moderator/e
jajajjaja kuku pse un bjonde lol!

Shiko profilin e anėtarit

Sponsored content


Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi