Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Teknologjia Dhe Interneti «« » Informatikė & Internet » WEb-sajtet me te shtrenjta ne bote

WEb-sajtet me te shtrenjta ne bote

Posto temė tė re  Pėrgjigju temės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal WEb-sajtet me te shtrenjta ne bote prej Fri Oct 19 2007, 09:28

Tini

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
Keto jane webfaqet me te shtrenja ne bote sias FORBERS.

Website #1
www.yahoo.com
Hapur me: 18-Jan-1995
Ēmimi: $3,781,719,510

Website #2
www.msn.com
Hapur me:: 10-Nov-1994
Ēmimi:$2,075,740,203

Website #3
www.google.com
Hapur me: 15-Sep-1997
Ēmimi: $2,670,839,190

Website #4
www.youtube.com
Hapur me: 15-Feb-2005
Ēmimi:$1,583,955,404

Website #5
www.myspace.com
Hapur me: 22-Feb-1996
Ēmimi:$2,402,409,207

Website #6
www.live.com
Hapur me: 28-Dec-1994
Ēmimi:$816,584,998

Website #7
www.baidu.com
Hapur me: 28-Dec-1994
Ēmimi:$804,499,505

Website #8
www.orkut.com
Hapur me: 08-Dec-2002
Ēmimi:$777,030,819

Website #9
www.wikipedia.org
Hapur me: 13-Jan-2001
Ēmimi: $299,711,546

Website #10
www.microsoft.com
Hapur me:02-May-1991
Ēmimi: $1,455,768,506


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit http://www.albdigital.net.ms

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temė tė re  Pėrgjigju temės

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi