Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Teknologjia Dhe Interneti «« » Informatikė & Internet » Asus me pllake me Te Re ne Treg

Asus me pllake me Te Re ne Treg

Posto temė tė re  Pėrgjigju temės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Asus me pllake me Te Re ne Treg prej Sun Oct 21 2007, 10:26

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin

Asus ka prezantuar pllakėn amė tė klasit tė lartė, modelin P5Nt WS e cila bazohet nė chipset nVidia 680i LT SLI. Kjo pllakė amė pėrkrahė DDR2 800 MHz memorinė, e pajisur me tre PCI-e x 16, njė PCI-x dhe dy PCI-e x1. Pėrvec kėtyre, posedon edhe PCI slot standard, GB LAN konektim dhe 8 chanel audio nė formė Realtek ALC888.


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temė tė re  Pėrgjigju temės

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi