Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Teknologjia Dhe Interneti «« » Informatikė & Internet » Shtėpiza SilverStone Kublai KL01

Shtėpiza SilverStone Kublai KL01

Posto temė tė re  Pėrgjigju temės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Shtėpiza SilverStone Kublai KL01 prej Sun Oct 21 2007, 10:27

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin

SilverStone ka prezentuar midi-tower shtėpizėn e re e cila do t'i joshė blerėsit me kualitetin e punimit dhe ēmimin mė tė ulėt. Ēmimi do tė jetė dukshėm mė i ulėt se seria Temjin sepse ėshtė shmangur shfrytėzimi i aluminit si material kryesor.KL01 karakterizohet nga maska e pėrparme prej alumini, dy ventilatorė 120mm pėr ajrosje tė mirė, maskat e perforuara nė anėn e pasme pėr ftohje mė tė mirė tė kartelave grafike dhe mundėsitė mė fleksibile pėr integrim tė hard disqeve. Ka gjithsej katėr vende pėr hard disqe me zbutės tė vibrimeve, 5 vende pėr pajisje 5.25" dhe njė pėr FDD 3.5".

KL01 vjen nė dy versione - me dhe pa dritare anėsore. Ēmimi pėr shtėpizėn pa dritare anėsore ėshtė 99 euro, ndėrsa me dritare anėsore 102.5 euro.


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temė tė re  Pėrgjigju temės

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi