Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Teknologjia Dhe Interneti «« » Informatikė & Internet » Aksionet e Googlet rriten nė 600 dollarė

Aksionet e Googlet rriten nė 600 dollarė

Posto temė tė re  Pėrgjigju temės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Aksionet e Googlet rriten nė 600 dollarė prej Wed Oct 24 2007, 08:33

Tini

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin

Ēmimi i aksioneve tė kompanisė Google Inc., pronare e internet kėrkuesit mė tė madh nė botė, tejkaloi shumėn prej 600 dollarėve gjatė hapjes sė djeshme tė bursave. Interesi i rritur pėr reklamim nė internet, ėshtė arsyeja pėr rritjen mė tė re tė ēmimit tė aksionit me ēka Google tejkaloi, tė ashtuquajturėn, barrierė psikologjike pėr kompaninė.

Kompania Google Inc u paraqit nė bursė nė vitin 2004, dhe aksionet e saj atėherė filluan me ēmim prej 85 dollarėve pėr njė aksion. Javėve tė fundit disa analistė parashikojnė se deri nė fund tė vitit 2007 aksionet e Googlet do ta tejkalojnė edhe barrierėn prej 700 dollarėve


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit http://www.albdigital.net.ms

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temė tė re  Pėrgjigju temės

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi