Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Teknologjia Dhe Interneti «« » Informatikė & Internet » Code Sekrete tė celularėve Nokia

Code Sekrete tė celularėve Nokia

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Code Sekrete tė celularėve Nokia prej Sat Feb 03 2007, 05:06

Tini

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
Disa kode sekrete te telefonave celular nokia ose ata qe kane te instluar Symbian

NORMAL RESET
*#7780# -> Rikthenil file ini.com nė rom

DEEP RESET:
*#7370# -> Formaton komplet memorien

NUMRI IMEI:
*#06#

BLUETOOTH ID:
*#2820#

VERSIONI SOFTWARE:
*#0000#

FSHIN LOGO TE OPERATORIT:
*#67705646#

RESET WALLET FUNCTION:
*#7370925538#

Shiko profilin e anėtarit http://www.albdigital.net.ms

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi