Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Teknologjia Dhe Interneti «« » Informatikė & Internet » Dell Precision M6300 17" notebook

Dell Precision M6300 17" notebook

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Dell Precision M6300 17" notebook prej Wed Oct 31 2007, 23:38

Tini

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin

Me rastin e pėrvjetorit tė 10 tė serisė tė prodhimit "Precision", Dell ka prezantuar modelin e saj tė ri Precision M6300. Ky laptop i ri do tė zėvendėsojė modelin e vjetėr Precision M90. Dell M6300 do tė ketė 17" "Road Ready" dizajn tė shtėpizės e prodhuar prej lėgurės sė Magnezit. Duke pėrdorė kėso materiale tė lehta, Dell ka zvogluar peshėn e M63000 nė 3.5 kg nga 4 kg qė ka pasur modeli M90. Karakterizohet me nVidia Quadro FX 1600M me 512 TurboCache memori. 6x USB porte, DVI, VGA, S-Video, FireWire, 5-in-1 media lexues, Express Card Slot dhe lexues tė gjurmėve tė gishtit.Edituar pėr herė tė fundit nga nė Thu Nov 01 2007, 00:57, edituar 1 herė gjithsej


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit http://www.albdigital.net.ms

2Normal Sony T70, T200 dhe H3 prej Wed Oct 31 2007, 23:39

Tini

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
Sony ka prezantuar edhe tre aparata digjital, ku edhe planifikon tė prezantojė edhe dy SLR modele tė reja. Modelet e reja janė T70,T200 dhe H3. Seria T e Sony ka marrė shumė shpėrblime ndėrkombėtare, sidomos pėr modelin T100. T200 ėshtė model me senzor 8.1 senzor, 3.5 inch widescreen 16:9 LCD ekran, Carl Zeiss Vario Tessar 5x zoom optik, stabilizues fotografie e shumė veti tjera. T70 ka tė njejtat karakteristika vetėm se ka LCD ekran 3 inch dhe zoom optik 3x. Modeli i tretė ka rezolucion prej 8.1 megapikselaveForumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit http://www.albdigital.net.ms

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi