Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Teknologjia Dhe Interneti «« » Msn,Yahoo mIRC etj... » Njė lėshim tek MSN Messenger

Njė lėshim tek MSN Messenger

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Njė lėshim tek MSN Messenger prej Wed Oct 31 2007, 23:41

Tini

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
Pak kohė mė parė ėshtė gjetur njė lėshim tek MSN Messenger qė pėrdoruesit i sjell rrezik. Ky lėshim gjendet tek MSN Messenger Video Chat komponenta qė i lejon sulmuesit potencial tė shenojė kode nė sistemin e pėrdoruesit. Sulmuesi potencial mund tė pėrdorė kėtė pikė tė dobėt duke shtuar kodin e shkruar special pėr thirje pėr video chat. Kjo pikė e dobėt nuk rrezikon verzionin mė tė ri tė aplikacionit tė emėruar si Windows Live Messenger 8.1. Kompania e sigurimeve e ka vlersuar si "shumė kritike" cka ėshtė shkalla e dytė e rrezikut.
Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit http://www.albdigital.net.ms

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi