Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Arti Dhe Kultura «« » Kėngetaret & Muzika Shqiptare » Cka mendoni per grupin rep Tingulli3??

Cka mendoni per grupin rep Tingulli3??

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Cka mendoni per grupin rep Tingulli3?? prej Sat Nov 03 2007, 06:31

Ma-Origa

avatar
Vizitor
un mendoj se eshte ne grup shum i mire dhe kendojne shum bukur!!

2Normal Re: Cka mendoni per grupin rep Tingulli3?? prej Sun Nov 04 2007, 01:48

Ma-Origa

avatar
Vizitor
Me i miri ne shqitarizem LoL Smile

3Normal Re: Cka mendoni per grupin rep Tingulli3?? prej Sun Nov 04 2007, 04:51

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
me pelqen dhe mua


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

4Normal Re: Cka mendoni per grupin rep Tingulli3?? prej Mon Nov 05 2007, 02:59

Ma-Origa

avatar
Vizitor
eshte nje grup i mire por edhe grupi K-OS eshte nga kosova eshte fituesi i TOP-FEST 3 por Tingulli 3 me i mire LoL

5Normal Re: Cka mendoni per grupin rep Tingulli3?? prej Mon Nov 05 2007, 03:08

Ma-Origa

avatar
Vizitor
kenget e reja te tingullit 3 mund ti shkarkoni ketu mp3 falas mund ti shkarkoni ne www.studentet.info/modules/mp3shqipviewcat.php?cid=58

Sponsored content


Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi