Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Mė Pran Njėri-Tjetrit «« » Pėrshendetje Dhe Urime » pershendetje!

pershendetje!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal pershendetje! prej Sat Nov 03 2007, 06:34

Ma-Origa

avatar
Vizitor
Pershendetje te gjithe vizitoret e dhomes #albdigital

2Normal Re: pershendetje! prej Sun Nov 04 2007, 05:10

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
pershendetje dhe per ty Ma-Origano

Shiko profilin e anėtarit

3Normal Re: pershendetje! prej Sun Nov 04 2007, 06:58

Ma-Origa

avatar
Vizitor
flm love

4Normal Re: pershendetje! prej Mon Nov 05 2007, 13:12

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
pershendetje dhe per gjithe te tjeret,pa harruar asnje

Shiko profilin e anėtarit

5Normal Re: pershendetje! prej Wed Nov 07 2007, 02:22

Ma-Origa

avatar
Vizitor
edhe un them si ti ^LoVe^

6Normal Re: pershendetje! prej Thu Nov 08 2007, 06:07

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Ma-Origano,pershendetje per ty qe je online ne kete moment,duke te deshiruar caste te kendeshme

Shiko profilin e anėtarit

7Normal Re: pershendetje! prej Fri Nov 09 2007, 03:54

Ma-Origa

avatar
Vizitor
flm ^LoVe^

8Normal Re: pershendetje! prej Fri Nov 09 2007, 03:54

Ma-Origa

avatar
Vizitor
gjithashtu edhe tyyyyyyy.

Sponsored content


Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi