Portali aLbdigital.net
Përshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh për tju Kujtuar se ju mund të Identifikoheni që të merrni pjese në

diskutimet dhe Temat e shumta të Forumit tone.

...Në qofte se ende nuk keni një Llogari personale në Forum, mund ta hapni nje të tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ështe falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Diskutime Të Ndryshme «« » Tema të Lira » Cka po beni ne keto momente??

Cka po beni ne keto momente??

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Cka po beni ne keto momente?? prej Sat Nov 03 2007, 07:07

Ma-Origa

avatar
Vizitor
un po chatoj Razz.

2Normal Re: Cka po beni ne keto momente?? prej Sun Nov 04 2007, 05:09

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
une postoj ne forum Laughing


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anëtarit

3Normal Re: Cka po beni ne keto momente?? prej Tue Apr 08 2008, 01:52

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
Po postoj ne forum dhe po pres lunen, ku je moj hajde me vrap moj hajde, se po te pres.

Shiko profilin e anëtarit http://www.gmail.com

4Normal Re: Cka po beni ne keto momente?? prej Tue Apr 08 2008, 07:18

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
ne kete moment po i shkruaj kejsit: o moj,erdha une ,por ti paske ik Smile


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anëtarit

5Normal Re: Cka po beni ne keto momente?? prej Wed Apr 09 2008, 22:47

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
Hahahahahaha iki une e vjen ti, pastaj iken ti e vij une.
per te dyja ne qe nuk rastisim asnjehere ne te njejtin orar, por nuk harroj te te jap dhe nje

Shiko profilin e anëtarit http://www.gmail.com

6Normal Re: Cka po beni ne keto momente?? prej Thu Apr 10 2008, 03:06

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
te rikthej

dhe une nuk harroj te te sjelle nje


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anëtarit

7Normal Re: Cka po beni ne keto momente?? prej Sun Apr 13 2008, 23:09

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
Une po haj keto cokollatat qe luna paska lene ketu per mua emmmmmmmmmm sa te mira jane.

Ja dhe disa per ty qe te embeltohesh kur te kalosh ketej me vone

Shiko profilin e anëtarit http://www.gmail.com

8Normal Re: Cka po beni ne keto momente?? prej Mon Apr 14 2008, 02:47

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
thnx kejsi
je nje mike e cmuar per mua dhe mjaft UNIKE


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anëtarit

9Normal Re: Cka po beni ne keto momente?? prej Wed Apr 16 2008, 22:54

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
Asgje Luna te lutem c'eshte ajo fjale gjithashtu je dhe ti per mua.

Ps: Ne keto momente po mendohem te pi nje gote apo te pres ndonje te em shoqeroje per te ngritur nga nje dolli bashke he si thoni ?

Ok po pres me mire.

Shiko profilin e anëtarit http://www.gmail.com

10Normal Re: Cka po beni ne keto momente?? prej Thu Apr 17 2008, 08:59

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
ne kete moment mendoj: sa mire do ishte te shoqeroja Kejsin ne cakrimin e gotava?!


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anëtarit

11Normal Re: Cka po beni ne keto momente?? prej Tue Jun 17 2008, 01:40

Sunset girl

avatar
Moderator/e
Moderator/e
PO degjoj music,forum,msn

Shiko profilin e anëtarit

12Normal Re: Cka po beni ne keto momente?? prej Tue Jul 30 2013, 06:54

duke pritur per te dal:)

Shiko profilin e anëtarit

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi