Portali aLbdigital.net
Përshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh për tju Kujtuar se ju mund të Identifikoheni që të merrni pjese në

diskutimet dhe Temat e shumta të Forumit tone.

...Në qofte se ende nuk keni një Llogari personale në Forum, mund ta hapni nje të tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ështe falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Diskutime Të Ndryshme «« » Tema të Lira » Cfare ju ka mesuar jeta??

Cfare ju ka mesuar jeta??

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Cfare ju ka mesuar jeta?? prej Sat Nov 03 2007, 07:09

Ma-Origa

avatar
Vizitor
jeta me ka mesuar shum gjera qe jane te rancishme!

2Normal Re: Cfare ju ka mesuar jeta?? prej Sun Nov 04 2007, 05:02

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
jeta me mesoj qe,eshte e jetuar me pare dhe e kuptuar me vone
jeta me mesoj qe,eshte e shkurter,por veshtiresia e zjgat ate Sad
pra,jeta eshte nje vuajtje,shkaku i vuajtjes eshte,deshira per te jetuar Wink

sado qe te na afroje jeta dhe te kemi gjithecka,nuk mund te jemi te lumtur
pra,jeta me mesoj qe,jete te lumtur nuk ka,vetem dite te tilla,pasi,Lumturija eshte e perbere nga nje "hic",qe ne momentin qe e jetojme,na duket gjithecka No


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anëtarit

3Normal Re: Cfare ju ka mesuar jeta?? prej Mon Nov 05 2007, 09:27

Ma-Origa

avatar
Vizitor
shume e bukure kjo ^LoVe^

4Normal Re: Cfare ju ka mesuar jeta?? prej Mon Nov 05 2007, 12:37

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
flm Ma-Origano Smile
keshtu e ka jeta Razz
thone nje fjale"mos qaj pse vdes,por qesh qe ke jetuar"
u lindem te jetojme,jo te shijojme jeten,,,,

Shiko profilin e anëtarit

5Normal Re: Cfare ju ka mesuar jeta?? prej Wed Nov 07 2007, 03:09

Ma-Origa

avatar
Vizitor
shume fjale te bukura LoVe

6Normal Re: Cfare ju ka mesuar jeta?? prej Thu Nov 08 2007, 05:55

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
te bukura apo jo te tilla,kjo eshte e verteta mbi jeten qe nuk mund ta mohojme Wink
jeta eshte nje sfide,qe duhet te perballesh me te,,,
jeta eshte nje lufte,qe duhet te dalesh ne fushbeteje ,,,
do fitosh apo do humbesh,kjo mvaret nga ajo,se sa i pergatitur eshte njeriu per kete lufte ndaj jetes Wink

Shiko profilin e anëtarit

7Normal Re: Cfare ju ka mesuar jeta?? prej Tue Apr 01 2008, 21:46

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
Duke vleresuar fjalet e bukura me siper mos harroni :

  1. Mos ju flasi goja para mendjes.
  2. Mendohuni 2 here para se te merrni nje vendim te rendesishem ne jete.
  3. Shtrijini kembet aq sa keni jorganin.
  4. Jini optimista dhe mos i humbisni shpresat, " shpresa eshte e fundit qe vdes"
  5. Mos fluturoni me presh ne b....... hahahhahahaha Razz

Shiko profilin e anëtarit http://www.gmail.com

8Normal Re: Cfare ju ka mesuar jeta?? prej Wed Apr 02 2008, 03:22

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
4.Jini optimista dhe mos i humbisni shpresat, " shpresa eshte e fundit qe vdes"

do ishte mire te mos vdiste kurre Wink

5.Mos fluturoni me presh ne b....... hahahhahahaha Razz

kjo e fundit nice


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anëtarit

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi